GALLERY

With Jay Leno

15. června 2010 v 16:34 | Calwen
Na oficiálním twitteru Jaye Lena se objevila fotka s show, které se samozřejmě zúčastnila i Ashley, video je o pár článků níž. Doufám že se brzo objeví další. :)

Jimmy Kimmel

15. června 2010 v 11:34 | Calwen
Jak už jsem říkala, plno herců z Twilight - Eclipse se zúčastnilo show Jimmyho Kimmela a já mám pro vás dvě naprosto nové fotky, kde vidíte i Ashley, zatím se nedá moc rozeznat co má na sobě, ale předpokládám že se mi to moc nebude líbit. :D Určitě se podívejte, budu hledat dál! Určitě se objeví spousta dalších fotek.


EDIT: Přidáno dalších pár exkluzivních MQ fotek. Ty šaty zase nejsou tak špatné. :D

Jimmy Kimmel TWILIGHT Special

15. června 2010 v 8:05 | Calwen
Ashley "zřejmě" znovu navšívila show Jimmyho Kimmela, u kterého se už jednou objevila. Tentokrát však v rámci Twilight speciálu. Jedna z fotek pochází z Twitteru Ashley. Určitě se podívejte, zvlášť ta první je krásná, Ashley je opravdu zajímavě namalovaná.

PHOTOBOX

15. června 2010 v 7:54 | Calwen
Další slibovanou novinkou je LA PHOTOBOX, který Ashley pořídila společně s Kellanem a Jacksonem při Eclipse conferenci. Určitě se podívejte, fotky jsou zatím čtyři a MQ, takže doufejme že se objeví víc a větší. Určitě to budu sledovat. (:

Wake up!

14. června 2010 v 18:14 | Calwen
Ahoj! Ashley na svém Facebooku uveřejnila novou fotku, když vstávala. Můžete vidět i Marlow. :) Je roztomilá. Určitě se podívejte - když kliknete na obrázek, rozbrazí se vám větší.

On the set of BUTTER

14. června 2010 v 16:37 | Calwen
Další novinkou jsou první "On the set" fotky z nového filmu BUTTER. Bohužel, Ashley tam není moc dobře vidět a musíte ji hledat, protože tentokrát objektivy foťáků směřovali k Olivii Wilde.

Další nové candids

14. června 2010 v 15:42 | Calwen
Ahoj!
Jsou tu další candids, vlastně jen tři fotky, bohužel, zatím jen MQ. Jsou z 12.června, kdy se Ashley zúčastnila Eclipse convention a společně s Kellanem i Jacksonem, které tam taky můžete vidět, si dali přestávku na cigaretu. Paparazzi ani fanoušci nemohli chybět.

The Film Summer scans & Screen Catures

14. června 2010 v 10:01 | Calwen
Ahoj ještě jednou všem! Udělala jsem pro vás pár screenů z nového klipu "It's someone we know," kde uvidíme i Alici, pokud si chcete tento klip připomenout, můžete - stačí kliknout sem. Po kliknutí na obrázek se dostanete k HQ Screen Captures.


Ashley se také objevila v dalším časopise, tentokrát je to The Film Summer 2010. Scany jsou samozřejmě v HQ. Bohužel, překlad nebude, protože písmo se nedá rozluštit, takže se můžete alespoň pokochat fotkami Ashley z MAXIMU, všechny scany najdete zde.

Eclipse PRESS conference

13. června 2010 v 18:11 | Calwen
Ahoj! Jsou tady další fotky a to z ECLIPSE PRESS CONFERENCE, kde můžete vidět Elizabeth, Nikki, Jacksona i Petera. Určitě se podívejte. Fotky jsou zatím tři. Ashley to opravdu sluší.

Convention & Eclipse junket

13. června 2010 v 10:50 | Calwen
Ahoj, tak vám přináším konečně nové fotky nejen z Eclipse convention, ale i dvě krásné fotky z Eclipse junket. Určitě se podívejte, všechny stojí rozhodně za to. Outfit Ashley se mi docela líbí, hlavně ty kalhoty, ty jsou pěkné.


Eclipse CONVENTION

12. června 2010 v 21:01 | Calwen
Ahoj! Objevilo se už pár nových fotek z oficiální Eclipse convention, které se zúčastnila Ashley společně s dalšími herci z Twilight ságy. Fotky budu průběžně aktualizovat, takže to tu určitě kontrolujte! :)

http://i45.tinypic.com/nd0nj7.jpg

"Jack" scans

6. června 2010 v 6:45 | Calwen
Ahoj,
objevilo se šest scanů z časopisu JACK. O Ashley je tam toho spousta, fotek taky dost, je to taková slátanina photoshootů. :D Určitě stojí za to se podívat! Dále snad můžeme dnes večer očekávat Ashley na MTV Movie Awards!

Nové candids

4. června 2010 v 7:19 | Calwen
Ahoj všichni!
Konečně jsou tu nové fotky a to docela pěkné candids! Jsou ze včerejšího dne, čtvrtka, 3.června. Ashley si to štrádovala LA, když odcházela z cvičení, je to poznat i na jejím outfitu. Jsem ráda že si takovéhle boty nebere často. :D Každopádně se podívejde!

Photoshoot update

30. května 2010 v 8:14 | Calwen
Ahoj všem!
Našla jsem pro Vás dvě, nádherné fotografie z photoshootu pro French Revue. Postupně se objevily už několikáté a jsou opravdu pěkné. Určitě stojí za shlédnutí, podívejte se!

Ashley v NY

29. května 2010 v 8:59 | Calwen
Ahoj všichni!
Ashley už párkrát na twitteru informovala o tom, že byla v NYC. Tady je jedna fotka z letadla, kdy jedna letuška, díky bohu, neodolala a vyfotila se s ní! :D Alespoň nějaká nová fotka, doufám že se brzo objeví další, candids by mi nevadily. :D Útěchou nám může být, že Ashley navštíví 23. června Jimmyho Kimmela, tak doufejme že alespoň bude mít lepší outfit než minule. :D

Official SEVENTEEN Magazine video

27. května 2010 v 21:07 | Calwen
Ahoj všichni!
Ještě jednu zprávu tady pro Vás mám! Screen Captures z oficiálního SEVENTEEN Magazine videa. Ashley to tam sluší, navím mě moc potěšilo, že je HD, takže screeny jsou opravdu kvalitní. Podívejte se, některé se opravdu podařily! :D

 
 

Reklama