GALLERY

Dvoje nové candids!

14. července 2010 v 13:30 | Calwen
Ahoj!
Máme tu rovnou dvoje nové candids. Hned začnu těmi prvními, jsou z 13.července a paparazzi Ashley zastihli když šla do Ralph's supermarketu v LA. Už několikrát jste ji tam mohli vidět, nejsou to první candids. Tenhle outfit se mi opravdu líbí, hlavně boty, i když v tomhle horku bych v nich asi umřela. A to roztržené triko, no... :D Fotek je zatím 19 a jsou všechny HQ. Určitě se koukněte!


Další candids jsou zřejmě z téhož dne. Myslím že Ashley šla z posilovny, nebo tak něco, kvůli teplákům a těm keckám. Slušelo jí to, ale na první fotky to nemá. Fotek je zatím jenom pět, ale za to v HQ, taky se koukněte. :) V souvislosti s těmito candids se také mluvilo o tom, že Ashley dostala pozvání na rande od Joe Jonase, na které zřejmě, DÍKY BOHU, nešla. :D Zvlášť když jsme  ještě před odjezdem  do Evropy na dalších candids viděli, jak se Ashley líbala s Brockem Kellym.

Photoshoot pro ELLE

13. července 2010 v 17:46 | Calwen
Ahoj,
Ashley se objevila v novém photoshootu pro časopis ELLE, který jste už mohli vidět v seriálu The City. Určitě se podívejte, fotky jsou opravdu zájímavé, ale bohužel v horším slova smyslu.

Nové candids a video

12. července 2010 v 13:29 | Calwen
Ahoj všem,
dneska tu pro vás mám nové candids, když se Ashley včera procházela po West Hollywood. :) Fotek je 53 a všechny jsou v HQ, určitě se pdívejte, sotjí za to! Ashley vypadá opravdu dobře.


A pak tu pro vás mám video od paparazzi, kteří Ashley natočili při jedné vycházce po Hollywoodu, když pózovala s fanoušky. :) Doufám že se vám bude líbit.

BLISS magazine

11. července 2010 v 9:40 | Calwen
Už jste viděli Ashley na coveru srpnového čísla magazínu BLISS, a teď tady mám díky 247Greene další scany. Je jich pět v HQ, určitě se podívejte, jsou krásné, Ashley to tam opravdu sluší. :)

Visiting a friend in Sherman Oaks

11. července 2010 v 9:30 | Calwen
Dobré ráno,
dnes tu jsou nové candids! :) Ashley na nich vypadá opravdu dobře, jela navštívit kamaráda/kamarádku do čtvrti Sherman Oaks. Je jich 20 a jsou HQ, takže se určitě podívejte! :)


A pokud chcete vidět ještě další fotky, do galerie jsem nahrála MQ fotky z photoshootu s Kellanem Lutzem pro Women's Health. Stačí kliknout sem.

ENTERTAINMENT WEEKLY

9. července 2010 v 9:04 | Calwen
Dobré ráno,
dneska jsem našla nové fotky od Jamese Whitea, který dělal photoshoot Eclipse hvězd pro ENTERTAINMENT WEEKLY. První z fotek už jste mohli vidět minulý měsíc, včetně vyjádření Ashley ohledně Alicina 'boje' v Eclipse a můžete se znovu podívat tady. Na fotky se koukněte, protože jsou opravdu krásné.

Ashley v NYC

8. července 2010 v 15:12 | Calwen
Ahoj!
Jako první tu pro vás mám pár nových fotek s fanoušky a to rovnou ze včerejška, když Ashley procházela s kamarádkou NYC. Určitě se podívejte, protože fotky jsou opravdu hezké. :) Je fajn vědět, že se Ashley 'alespoň trochu' zajímá o fanoušky. :D A hned pod fotkami máte přeložený článek, který se o Ashley objevila na marieclaire.co.uk!


Její styl na červeném koberci se rychle dostává do našich TOP, ale Ashley Greene  ukázala, že umí vytvořit dobrý outfit i když si jen vyrazí do ulic New Yorku. Twilight 'Scarlett' spojila denimové kraťásky se vzdušeným topem a sladkými žlutými baleriánkami.

Eclipse still!

8. července 2010 v 12:45 | Calwen
A je tu další Eclipse still, bohužel v děsné kvalitě, takže doufejme, že se objeví i lepší. :) Je to další obrázek z tréninku, kterých už máme opravdu požehnaně, takže pokud chcete, podívejte se.

Nové candids

8. července 2010 v 10:22 | Calwen
Ahoj!
Dneska pro vás mám nové candids! Je to 29 HQ fotek z NYC. :D Ashley, samozřejmě, není každý den pronásledována, v New Yorku méně než v Los Angeles. :D Je tam, mimochodem, druhý den. :D No, každopádně se na fotky podívejte, kdou krásné a Ashley to tam opravdu sluší, outfit se jí povedl. :)

V Londýně

7. července 2010 v 18:25 | Calwen
Jsou tu další fotky a to candids, tentokrát pouze od fanoušků, třeba se dočkáme i lepších. :) Ashley zachytili v Londýně a opravdu ji to tam sluší, teda alespoň tohle toho co můžem vidět. :) Dvě fotky jsou v HQ, takže si je užijte!

Feng Junk BTS

7. července 2010 v 11:33 | Calwen
Ahoj všem, :)
dnes tu máme takovou starší novinku a jsou to fotky BTS z photoshootu Feng Junk. Fotky jsou nekvalitní, řekla bych že spíš LQ. :D Ale pokud chcete, podívejte se, alespoň nějaká náhrada, když se teď s Ashley nic neděje. Na svém twitteru informovala, že je zase v New Yorku.

2 New Eclipse Stills

5. července 2010 v 20:37 | Calwen
Ahoj znovu!! Jsou tu další naprosto nádherné HQ stills z Eclipse! Ashley na nich vypadá úžasně, no, na té druhé rozhodně! Podívejte se, pokud byste chtěli vidět UHQ, můžete se podívat tady a tady! Jak se Vám líbí? Mě moc, ráda si počtu i vaše názory na Zatmění. :)

The Alan Carr Show - Still

5. července 2010 v 16:39 | Calwen
Ahoj ještě jednou! :)
Objevila se také nová still z show Alana Carra. Jsou na ni všichni, Ashley, Xavier Samuel, Nikki Reed a samozřejmě Kellan Lutz! Je ale jen MQ, možná se jich objeví i víc a větší, uvidíme. :) Všem to tam opravdu slušelo, až na Kellana (nechá se někdy konečně odbarvit? :D).

Arriving at Heathrow Airport

5. července 2010 v 12:22 | Calwen
A jsou tu další candids! :) Jsou samozřejmě HQ a je jich 17. Ashley to tam podle mě moc nesluší. Co se mi líbí jsou její brýle. :D To by bylo tak všechno. :D Určitě se ale podívejte, jinak za chvíli Vám sem dál další dva rozhovory. :)

Orange Park, Theater in Jacksonville

5. července 2010 v 9:46 | Calwen
Ahoj,
Ashley včera navštívila své rodné město a ukázala se dokonce i v Jacksonvillském divadle. :) Fotek je asi 20 v MQ, od fanoušků. Určitě se podívejte, stojí za to! Ashley to moc sluší.

French revue de Modes

4. července 2010 v 9:33 | Calwen
Dobré ráno,
dnes tu máme další tři MQ fotky pro tento francouzský časopis. :) No, myslím že nejsou poslední. Revue vydává svoje fotky postupne. Bihužel tentokrát je na nich tag, ale zase jsou o to větší. :) Určitě stojí za podívání!

Nová still

3. července 2010 v 8:40 | Calwen
Dobré ráno všem, :)
Dnes tu pro Vás mám krásnou novou still z Eclipse s Jasperem, Emmettem, Rose a samozřejmě Alicí! Je HQ, pokud by jste se chtěli podívat na UHQ, můžete, stačí kliknout sem!  Děkuji team_ash community. :)

ASOS

2. července 2010 v 9:32 | Calwen
Časopis ASOS v hlavní roli s Ashley Greene, nové Hollywoodské módní ikony z Twilight. Ashley Greene: Slavní díky roli Alice Cullen, Edwardova 'úžasná' sestra v Twilight a tenhle rok je Ashley Greene stále dost podporovaná herečka. Francesce Babb strávila 48 hodin s Hollywoodským sexy talentem.

Fotograf: Victor Demarchelier
(Syn slavného fotografa Patricka Demarchiera)

Časopis ASOS bude vydám 2.července.


ASOS vychází jednou za měsíc. Je to módní lesk vyrobem asos.com, s exkluzivními shooty celebrit a módními obchody - dozvíte se, jaké nové produkty dorazily na stránky. Online bude tento časopis každý měsíc na asos.com/magazine a má neuvěřitelných 450,000 čtenářů každý měsíc. Představuje druhý nejlepší ženský časopis v UK.

Premiéra v UK

1. července 2010 v 21:46 | Calwen
Ahoj!
Tak už jsou tu nové fotky z Eclipse premiéry v UK! Určitě se podívejte, je jich 20 a jsou HQ, až na jednu. Tentokrát se mi šaty Ashley moc nelíbí, vůbec nejvíc z Eclipse premiér se mi líbily šaty, ve kterých byla na Madridské premiéře.

Press konference v Anglii

1. července 2010 v 19:12 | Calwen
Zdravím znovu,
Ashley je nám právě teď opravdu blízko a my se můžeme podívat na první fotky z Press konference v UK. Na některých fotách Ashley vypadá opravdu 'nadšeně'. :D Určitě se podívejte. :) Už se těším na další fotky, zatím jsou MQ.

Ashley v Londýně

1. července 2010 v 18:18 | Calwen
Ahoj!
Ashley se pilně připravuje na premiéru v Londýně a paparazzi byla spatřena před BBC Studii. Její outfit se mi docela líbí, i když na můj vkus by tam mohlo být míň koženého. :D Zatím čtyři fotky v MQ.

Premiéra v Belgii

30. června 2010 v 23:06 | Calwen
Ahoj!
Tak tu máme opět nové fotky Ashley z premiéry v Belgii. Bohužel, šaty mě opravdu neoslnily, nelíbí se mi, vůbec, posuďte sami, zatím je 16 HQ fotek. Dále je tu dnešní Eclipse a můžu říct jenom to, že s každým dalším dílem a s každým dalším režisérem se Twilight jen zlepšuje.

Další fotky s fanoušky

29. června 2010 v 19:23 | Calwen
Tak jsou tu další fotky s fanoušky. Jedna naprosto neznámá a druhá z premiéry v Madridu. Na obou to Ashley opravdu sluší. Podívejte se. :) Bohužel zatím jsou jen v MQ.

Nové fotky z premiéry

29. června 2010 v 9:00 | Calwen
Ahoj,
tak tu máme nové fotky ze španělské premiéry! Určitě stojí za podívání. Je jich zhruba 40 a všechny jsou samozřejmě HQ! Doufám že se budou líbit. :) Ashley to podle mě sluší, délka šatů by mohla být sice trochu kratší, ale tak... mimochodem, šaty jsou od slavné návrhářky Donny Karan.


Pak pro vás mám video, kde se Ashley podepisuje, od jedné fanynky. :) Ashley byla docela ochotná, zdá se. :)

S fanynkou

28. června 2010 v 17:35 | Calwen
Ahoj ještě jednou,
objevila se další fotka, tentokrát s fanynkou Ashley, podívejde se. ;) Ashley to sluší, jako vždy. Fotka je bohužel MQ.

 
 

Reklama