GALLERY

In NYC with Joe Jonas

24. srpna 2010 v 12:36 | Calwen
Ještě další fotky, opět starší, tentokrát z 20. srpna, když se Ashley potkala, nebo spíš setkala s Joem Jonasem, opět, bohužel, tentokrát je zachytili ještě při něčem horším než je baseballový zápas. :D Podívejte se.


Domů > CANDIDS  > 2010  > In New York City met Joe Jonas

Ashley opouštěla svůj dům

24. srpna 2010 v 12:14 | Calwen
Ahoj,
mám tady pro vás starší HQ i MQ candids, když Ashley opouštěla svůj dům, stalo se to tak před zápasem, kde ji paparazzi taky vyfotili. :D Určitě se podívejte, fotek je celkem 18.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving her apartment in Los Angeles

Russia's Instyle

23. srpna 2010 v 18:27 | Calwen
Ahoj,
objevily se nové scany, přesněji patnáct nových scanů s Ashley, která nafotila photoshoot pro Instyle, ruský Instyle - September 2010, z čehož jsem byla docela překvapená. Každopádně jsou to opravdu krásné scany a opravdu se těším až vyjdou (a doufejme že vyjdou) HQ fotky z tohohle photoshootu. :) Určitě se podívejte, stojí za pohled. :)


Domů > SCANS > 2010  > InStyle Russia ( September )

Baseball

20. srpna 2010 v 10:31 | Calwen
Ahoj,
tak další novinkou jsou fotky s baseballu, který kromě Ashley navštívili i bratři Jonasovi, opět. Byla tam i manažerka Ashley. Fotek je docela dost, určitě se podívejte! :)

Mark. Advertising

20. srpna 2010 v 9:58 | Calwen
Další přírůstek do galerie je fotka, či spíš scan, který se objevila ve známém časopisu Marie Claire, je to reklama pro kosmetiku Mark., Ashley to tam opravdu sluší, jen doufám, že se takových krásných fotek objeví víc. :)

Ashley with Ellie

20. srpna 2010 v 9:49 | Calwen
Na další fotkách je Ashley se svou kamarádkou Ellie, když natáčela Butter, opět. :D Fotek je asi jedenáct, podívejte se, kvalita bohužel není nic moc. :/

On the set of "Butter"

20. srpna 2010 v 9:35 | Calwen
Jako další "novinka" jsou dvě fotky Ashley z 15. 9. 2010, kdy byla vyfocela na natáčení "Butter" spolu s Douglasem Boothem. Určitě se pdívejte!

"ASOS" Magazine Dinner

20. srpna 2010 v 9:24 | Calwen
Ahoj,
jako první bych se vám chtěla omluvit že tu tak dlouho nic nepřibylo, každopádně dneska vám to vynahradím. :) Jako první přichází čtvrtá HQ fotka ASOS Dinner a opět s Kella Osbourne, večeře se konala 9. 8. v západním Hollywoodě. Ashley to opravdu moc slušelo, měla krásné boty, s šaty to už bylo o něco horší.

ASOS Dinner

11. srpna 2010 v 9:50 | Calwen
Ahoj!
PObjevily se tři nové fotky Ashley s Kelly Osbourne z večeře / oslavy časopisu ASOS, která se konala v Soho House, West Hollywood. Určitě se podívejte, Ashley má opravdu krásné šaty, tedy byly by krásné, podle mě by tam ten zaltý límeček opravdu nemusel být. Snad se brzy objeví další fotky. :)


Domů > APPEARANCES > 2010 > ASOS Dinner

TCHA 2009

10. srpna 2010 v 22:29 | Calwen
Ahoj,
ještě jedna poslední novinka, ač trochu neaktuální, protože jsou to exklusivní fotky z Teen Choice Awards 2009. :) Ashley je tam se svou kamarádkou a fotky jsou MQ, určitě se podívejte!


Domů > APPEARANCES > 2009 > Teen Choice Awards - Arrivals

Ashley s Joem Jonasem

10. srpna 2010 v 12:57 | Calwen
Ahoj, kromě dalších HQ fotek z TCHA jsem do galerie nahrála zbrusu nové candids Ashley s Joem Jonasem, včera totiž měli další rande. Fotek je kolem 60 v HQ i MQ, určitě se koukněte!


Domů > CANDIDS > 2010 > Out in Los Angeles with Joe Jonas

Shape Magazine

8. srpna 2010 v 9:58 | Calwen
Dobré ráno,
dneska toho pro vás mám spoustu. Jako první přichází scany u kterých se možná o posmějete. :D Mě rozhodně pobavili, vždycky se docela bavím nad lidmi, který se tváří naprosto nadšeně když v časopisu předvádí cviky. :D A už mě ani tak netrápí pro Ashley trávila tolik času v posilovně, podívejte se a uvidíte sami proč. :D


Domů > SCANS > 2010 > Shape Magazine

Večeře s přáteli

7. srpna 2010 v 14:28 | Calwen
Ahoj!
Mám pro vás naprosto exkluzivní MQ fotky Ashley s přáteli, kteří včera večeřeli v japonské restauraci Shibuya. Evidentně se velmi bavili. Podívejte se určitě, zatím je fotek 14, doufejme že přibudou a kvalitnější! PS: Nemám ráda solária, ale té tančící osobě bych to klidně zaplatila. :D


Dvoje nové candids!

6. srpna 2010 v 14:50 | Calwen
Ahoj všem! :)
Dnes mám pro vás dvoje nové krásné candids! První jsou z posilovny (ano, ano, opět). Ashley má na sobě nátělník a legíny, klasika. Navštívila posilovnu v LA - Tracy Anderson's gym. Pak se objevila znovu, tentokrát na letišti LAX, kde ji paparazzi opět zastihli. Obě alba jsou už nahrána v galerii, fotografie jsou HQ, zatím jich je kolem 20 a brzy určitě přibydou další. :)
CANDIDS > 2010 > Arriving into LAX Airport

SuperSaturday

31. července 2010 v 19:06 | Calwen
Ahoj!
Jsou tu dvě první fotky z charitativní akce SuperSaturday, kterou Ashely hostuje! Ashley má opravdu krásné šaty od DKNY, které ji opravdu sluší. Fotky budu samozřejmě postupně přidávat, rozhodně to tu kontrolujte!


Domů > APPEARANCES > 2010 > Super Saturday

EDIT: Přidány další fotky v MQ i v HQ. Na fotkách můžete Ashely vidět i s Kim Kardashian!

Ashley opouštěla studio

31. července 2010 v 9:46 | Calwen
Ahoj všichni!
Dneska se můžete podívat na nové fotky, když Ashley opouštěla studio v Los Angeles! Opravdu ji to slušelo, outfit byl jednoduchý a můžete si všimnout nového sestřihu, který, nevím jak vám, ale mě se vážně líbí, ať žijou krátké vlasy! :D Jinak fotek je zatím jen 5, bohužel, ale jsou v HQ.


Domů > CANDIDS > 2010 > Leaving a studio in Los Angeles

EDIT: Do galerie jsem nahrála dalších 10 obrázků, takže si jich můžete prohlédnout celkem patnáct! Doufám že se vám líbí. :)

Oběd s Joem Jonasem

27. července 2010 v 23:29 | Calwen
Ahoj. Ashley se s Joem Jonasem vypravila na schůzku, dali si oběd v Los Feliz v Los Angeles, Kalifornie a já vám přináším 2 HQ fotky. Rozhodně se podívejte. Zítra přidám candids z nakupování, dnes na ně už vážně nemám sílu.


Nový photoshoot

26. července 2010 v 19:47 | Calwen
Ahoj. Mám pro vás nový photoshoot s Ashley, který nafotil Darren Tieste pro thebeautybook.org. Tento photoshoot by se měl stát součástí projektu pro rakovině mozku, tak se podívejte. Mám pro vás momentálně dvě fotky.


Domů > PHOTOSHOOTS > Professional sets > Session #43

Ash ve Studio City

26. července 2010 v 10:27 | Calwen
Ahoj, opět fotky, ve kterých Ashley mířila ke svému auto poté, co odcházela z posilovny ve Studio City. Nevypadá nadšeně.


Photocall

24. července 2010 v 11:38 | Calwen
Ahoj, přináším vám dvě exkluzivní a MQ fotky z Vision Awards z roku 2009 z photocallu. Tyto fotky jsou dosud neviděné a žádám vás, abyste je nekopírovali ▬ rozhodně ne ostatní blogy.


Domů > PHOTOSHOOTS > Photocalls > Vision Awards Portrait

Opět posilovna

24. července 2010 v 11:37 | Calwen
Ahoj. Mám pro vás opět nové fotky z posilovny, tentokrát pár HQ fotek dokonce i z ní. Tak se podívejte a těšte se na další dvě fotky, kteří přidám za chvíli. Určitě si je nechcete nechat ujít.


Domů > CANDIDS > 2010 > In and heading to gym in Los Angeles

Opět nové fotky

22. července 2010 v 11:20 | Calwen
Ahoj, mám pro vás dvoje candids. Ashley šla do posilovny, druhý den šla opět z posilovny a zastavila se, aby si koupila další oblečení na cvičení. Všechny fotky jsou v HQ a je jich opravdu hodně.


Domů > CANDIDS > 2010 > Heading to and out gym in Los Angeles
ESPY Awards

18. července 2010 v 11:46 | Calwen
Ahoj,
mám tu pro vás spoustu novinek a chtěla bych se omluvit, že tu nepřibývaly. :) Asi to dělá to strašné horko, ale náladu na přidávání nových fotek atd. jsem vůbec neměla. Jako první - nahrála jsem do galerie spoustu dalších fotek z ESPY Awards a některé jsou opravdu krásné a stojí za podívání a potom tu mám další video, když se Ashley podepisovala a fotila s fanoušky. :)


ESPY

15. července 2010 v 20:58 | Calwen
Ahoj,
pravděpodobně už víte, že se Ashley zúčastnila akce ESPY Awards. Na tuhle akci zvolila tentokrát kratší červené šaty, které mě opravdu nijak neoslovily, ani účes se mi moc nelíbí, nefandím červené rtěnce a jediné, co to zachraňuje jsou jak jinak - boty. :D Fotek je okolo 35 a všechny jsou v HQ, další fotky jsou ze samotné show, kde se Ashley objevila s Tracy Morganem.


A tady je už to slíbené video z show.

Další candids

14. července 2010 v 23:24 | Calwen
Ahoj ještě jednou,
tak tu pro vás mám ještě jedny a snad dnes poslední candids, které jsou ještě z dnešního dne a Ashley na nich opouští tělocvičnu, což jednoduše nechápu.. :D Já jsem opravdu ráda, že jsem zavřená ve stínu a dojdu si tak maximálně pro vodu. :D Ale budiž, na fotky se podívejte, jsou pěkné, je jich zatím jen 6 a všechny jsou HQ.

 
 

Reklama