GALLERY

S Joem v Londýně

5. října 2010 v 20:37 | Calwen
Ahoj! Dneska mám pro vás jedny rádoby candids Ashley s Joem Jonasem, se kterým byli v Londýně na hře Bídníci, ve které hraje jeden z bratrů Jonasových a to Nick. Ashley je tam většinou zezadu, ale zamilovala jsem se do jejího ponča. :) Fotek je pět a jsou od fanoušků, takže kvalita nic moc.


Domů > CANDIDS  > 2010  > With Joe Jonas in London

Photoshoot

4. října 2010 v 15:23 | Calwen
Ahoj, dneska tu pro vás mám nový photoshoot Ashley, který dělala už docela dávno, vznik někdy mezi Young Hollwood Awards. Ashley to tam vážně moc slušelo, ten photoshoot je krásný, určitě se podívejte. Fotky jsou bez tagu. Děkuji ashleygreeneforever.com.


Domů > PHOTOSHOOTS  > Professional sets > Session #45

With Fans

3. října 2010 v 11:39 | Calwen
Ahoj! Mám tu pro vás exkluzivní fotku Ashley s fanynkami z jedné Convention, která proběhla v Chicagu. Ashley to tam moc sluší, i když moc nechápu ta děvčata, která mají na tričku Team Mike Newton. :D Holt nemůže být každý Team Alice nebo Jasper. :D


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With fans

Going to yoga class

2. října 2010 v 11:40 | Calwen
Ahoj,
dneska tu pro vás mám ještě jednu skvělou zprávu a tou jsou další nové candids. Ashley totiž včera ještě navštívila hodinu jógy. Pro zajímavost přijela v mercedesu Joea Jonase. ;) Fotek je 11 a všechny jsou v HQ.


EDIT: Přidáno dalších 9 HQ fotek.
Domů > CANDIDS  > 2010  > Going to yoga class

The Apparition, Candids

2. října 2010 v 9:19 | Calwen
Dobré ráno! Dnes mám pro vás rovnou 40 nových fotek. Jako první přidávám fotky z 30/9, kdy Ashley natáčela The Apparition (na pár fotkách můžete vidět i Sebastiana Stana). Ashley to tam opravdu slušelo. Fotek je zatím jen dvacet v MQ a s tagem. Pokusím se sehnat lepší.


Další fotky jsou ze včerejčího dne, tedy 1/10. Ashley opouštěla obchod s mraženými jorgurty Pinkberry a nešla s práznou. ;) Moc se mi líbí její outfit a to především boty. Fotek je taky kolem dvaceti a také v MQ, určitě se objeví i kvalitnější, takže to tu nezapomeňte kontrolovat!


Leaving Gym in Studio City

30. září 2010 v 7:07 | Calwen
Jak už název článku napovídá, jedná se o další candids, tetntokrát z tělocvičny. Vypadá fajn, asi tak jako člověk co se dvě hodiny potil na běžícím pásu. No, podívejte se. :D Fotek je 12 a zatím jsou jen MQ, snad budou i v lepší kvalitě.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving Gym in Studio City

Having coffé with Joe Jonas

29. září 2010 v 21:46 | Calwen
A další candids. Opět s Joem Jonasem. Myslím že teď se dlouho nedočkáme jiných. Každopádně Ashley to tam tentokrát opravdu sluší. Ashley si tentokrát dávala spolu se svým přítelem kafe. Fotografií je 28 a jsou MQ.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Having coffe with Joe Jonas

Ashley s Joem na večeři

29. září 2010 v 21:36 | Calwen
Ahoj,
dnes ještě jedny candids a opět s Joem, se kterým Ashley byla pro změnu na večeři. Fotky jsou jen čtyři a bohužel MQ, vetší se asi neobjeví, každopádně, podívejte se. ;)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Going to the dinner with Joe Jonas

Ashley with Joe

29. září 2010 v 7:08 | Calwen
Dobré ráno všem,
Ashley byla včera odpoledne kupovat dárek společně s Joem Jonasem pro Frankieho Jonase. Ashley to, jak jinak, než opravdu moc slušelo. :) Fotek je dost, většinu v MQ, jsou krásné, tak se určitě nezapomeňte podívat!


Domů > CANDIDS  > 2010  > Buying birthday presents for Frankie Jonas

New moon premiere from fans.

28. září 2010 v 14:42 | Calwen
Ahoj,
mám pro vás jednu novou fotografii Ashley z premiéry New Moon v LA. Fotka je od fanouška a docela kvalitní, určitě stojí za povídání, Ashley to tam vážně moc slušelo. :)


Domů > APPEARANCES  > 2009  > "New Moon" premiere in Los Angeles

RARE fotky

28. září 2010 v 11:46 | Calwen
Další skvělou novinkou je deset RARE fotek Ashley především s přáteli. Doufám že si je užijete. Můžete tam samozřejmě vidět i Caitie. Takže si je určitě prohlídněte!


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With friends

S fanynkou

28. září 2010 v 11:30 | Calwen
Ahoj,
přidávám jesnu fotku z 26. září, kdy šla Ashley na koncert se svým přítelem Joem Jonasem. Není moc kvalitní, ale za podívání určitě stojí. Už dlouho se také povídá o tom, jak vážné to mezi Ashley a Joem je. Nemohla jsem uvěřit tomu, když jsem se dozvěděla, že jsou spolu už 4 měsíce! Ashley Joea už dokonce představila svým rodičům.


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With fans

Ashley s Joem Jonasem

27. září 2010 v 16:30 | Calwen
Ahoj,
včerejší noc Ashley navštívila koncert společně se svým přítelem Joem Jonasem. Fotka je bohužel jen jedna, pravděpodobně od fanouška. Určitě se podívejte! :)

Scany z Harper's Bazaar

26. září 2010 v 21:22 | Calwen
Ahoj!
mám pro vás dva krásné HQ scany z nového Harsper's Bazaaru. Ashley tam můžete vidět po bohu Peggy Lipton.

Koncert Jonas Brothers

26. září 2010 v 15:30 | Calwen
Dále mám pro vás pár fotek s fanoušky z koncertu Jonas Brothers. Jak se zdá, tenhle vztah Ashley udržuje už dlouho, když se podívám na seznam jejích předchozích partnerů. Joe Jonas se tedy  (bohužel) stále drží. :D Každopádně na fotky se podívejte, jsou z koncertu v Irvine, Kalifornii, už trochu starčího data - 19/9/10.A jako bohus je tu pro vás video, z již zmiňovaného koncertu, kde můžete spatřit i Ashley.

MEGA UPDATE

26. září 2010 v 12:49 | Calwen
Ahoj,
protože jsem se o blog delší dobu nestarala, přináším vám tady MEGA UPDATE. Jsou to především fotografie, které jsem dodatečně přidávala, doufám že se budou líbit, je jich opravdu hodně. ;)
Jako první je tu nová akce z NYC Fashion Weeku, kde se Ashley účastila L'Wren Scott fashion show, kde v předních řadách seděla společně s Mickem Jaggerem nebo Daphne Guinness. Ashley se objevila jen na čtyřech MQ fotkách, bohužel více jich zřejmě ani nebude.


Domů > APPEARANCES  > 2010  > L'Wren Scott New York Fashion Week 2010

Dále je zde nespočet nových candids, které sem všechny nebudu dávat. Ale byste měli alespoň minimální přehled: TADY se můžete podívat na candids z první poloviny září (z Paříže, z letiště LAX, z chůzky v LA), TADY můžete vidět další candids z měsíce září a to: z přjezdu do studia, z nočního baru Premiere, zkoušení čatů na MTV, nákupy s kamarádkou v Grove, další nákupy v Gelson's Market, když opouštěla Erotic butique a nesmí chybět ani den v posilovně.

Fashion Week & MTV Awards

14. září 2010 v 7:19 | Calwen
Ahoj,
píšu jen rychle, protože nemám moc času. Do galerie jsem nahrála fotky z MTV Video Music Awards, které se konaly 12. září a New York Fashion Weeku. Je jich dost a všechny jsou HQ, určitě se podívejte!New York Fashion Week Dona Karan

13. září 2010 v 21:33 | Calwen
Ahoj,
mám pro vás první fotku Ashley z nové akce New York Fashion Week Dona Karan. Ashley tam má opravdu krásné šaty a doufejme že se fotek objeví a to jistě objeví mnohem víc. :)

Nové fotky

8. září 2010 v 10:01 | Calwen
Ahoj,
přidávání starších candids úspěšně pokračuje, ale je to docela těžké, když skoro každý den Ashley přibývají další a další candids. :D Něco k prvnímu albu, Ashley natáčí s Miley Cyrus LOL v Paříži a samozřejmě si nemohli nechat ujít místní bar Palais de Tokyo :D. První album fotek je z doby, kdy přicházely, druhé když tancovali, tam Ashley není moc vidět, protože se paparazzi soustředili na Miley, nevím jestli bohužel nebo bohudík. :D :D


Signing Autographs in Michigan

6. září 2010 v 8:13 | Calwen
Ahoj,
mám pro vás další ze starých candids, tentokrát, když šla Ashley na koncert Jonas Brothers, zastihli jí fanoušci a tak se podepisovala. Fotek je jen šest, což je škoda, ale  zato jsou HQ. Určitě se podívejte. :)

Natáčení 'LOL'

5. září 2010 v 10:16 | Calwen
Další fotky jsou z natáčení "LOL". Přesněji jsou to fotky z natáčení, když si Ashely dávala pauzu na oběd. No... oblečení měla opravdu... nemám slov. :D Fotek je okolo dvaceti a jsou HQ, takže se určitě podívejte!

Na koncertě Jonas Brothers

5. září 2010 v 8:53 | Calwen
Ahoj,
další jedna fotka Ashley z koncertu Jonas Brothers, jak jinak. Je docela nekvalitní, pravděpodobně od nějakého fanouška. Ashley tam není moc vidět, ale podívejte se. ;)

Ashley s Joem

2. září 2010 v 18:09 | Calwen
Další fotky, opět candids, jsou zase s Joem Jonasem. Ano, vůbec mě už nepřekvapuje, že je ze sfotballu. Fotek je 23, nějaké MQ, nějaké HQ, podívejte se. Bohužel, Ashley na nic není moc vidět. :(

Ashley v Trump hotelu

2. září 2010 v 17:47 | Calwen
Další novinka je z večeře, na kterou Ashley dorazila společně se Samathou Barks a Kevinem Jonasem seniorem, jak všichni víme, tak Ashley už docela dlouho (na její poměry :D) randí s Joem Jonasem... Fotografie je jen jedna a je z 20. srpna.

Ashley s fanoušky

2. září 2010 v 17:42 | Calwen
Ahoj všem!
omlouváms e za svou nepřítomnost, ale dlouho jsem měla problém se svým prohlížečem a firefox mi nějak nedovolovat otevírat a ukládat fotky, takže vám je všechny nahraju dnes (doufám). První fotografie jsou z doby, kdy Ashley natáčela "LOL" a pár fanoušků ji zastihlo. Určitě se podívejte, sluší ji to tam!

 
 

Reklama