GALLERY

"Pre-holiday" shopping

11. prosince 2010 v 10:59 | Calwen
Další candids jsou taktéž z 22. listopadu. Ashley s Joem Jonasem na vánočních nákupech. Ashley jsem viděla už v hezčích outfitech. Fotek je asi dvacet, ale jsou jenom MQ, v lepší kvalitě se už asi neobjeví.


Domů > CANDIDS  > 2010  > "Pre-holiday" shopping with Joe Jonas

At the Gas station

11. prosince 2010 v 9:58 | Calwen
Ahoj,
mám pro vás starší candids, přesněji z 22. listopadu, když Ashley tankovala na jedné stanici v LA. Všechny fotky jsou v HQ, takže se máte určitě na co dívat. Je jich přes dvacet. Postupně se můžete těšit na soplnění všech ostatních fotografií, je toho dost a v poslední době vůbec nemám čas, takže se omlouvám. ;) Doufám, že od příštího týdnu budu mít času víc, hlavně teda přes prázdniny. myslím, že se můžete těšit i na nový vánoční layout. :))


Domů > CANDIDS  > 2010  > At a gas station in Beverly Hills

Ashley s Joem na letišti

22. listopadu 2010 v 17:09 | Calwen
Tak a dalšími a prozatím posledními fotkami jsou fotky Ashley, Joem a Marlo, ktetří se objevili na letišti LAX 21. listopadu. Ashley to slušelo, i když myslím, že má zase obarvené vlasy a mám radši světlejší variantu (nejlépe nazrzlou :D). Fotek je skoro padesát a všechny jsou HQ, takže se určitě koukněte!


Domů > CANDIDS  > 2010  > Ashley with Joe and Marlo at LAX Airport

Ashley s Joem na muzikálu

22. listopadu 2010 v 16:46 | Calwen
Další fotky jsou opět krásné a opět s Joem. :) Už si zvykám. No, podívejse na Ashley, které to sluší a ná úžasné boty. Určitě prohlédněte! Fotografie jsou z 20. listopadu. Ashley navštívila společně s Joem muzikál "ELF" v divadlu na Brodwayi.


Domů > MISCELLANEOUS  > Other  > At Broadway musical "ELF" with Joe Jonas

Ashley pro Mark

22. listopadu 2010 v 16:28 | Calwen
Ahoj, dneska pro vás mám dvě nové promo fotky pro Mark kosmetiku. Jsou jen malé, ale i tak doufám, že potěší, určitě se na ně podívejte, protože Ashley to na nich neskutečně sluší! :)


Domů > CAREER > Modeling  > Mark.  > Promotional Pictures

Mark. cosmetic event

18. listopadu 2010 v 12:39 | Calwen
Ahoj všem!
Ashley se zúčastnila akce pořádané Mark. cosmetic. Ta se konala 11. listopadu v Mark studiu. Ashley měla vážně zajímavé šaty. Už jsem u Ashley viděla i vydařenější outfity. Fotek je kolem čtyřiceti a všechny jsou v HQ. Pokud by vám to ale přeci bylo málo, můžete se podívat na jedno z mnoha videí s Ashley a jejího interview. Bohužel, většinu otázek jsme už mnohokrát slyšeli. :/


A tady ta slibovaná videa:


Leaving her agent's office

18. listopadu 2010 v 12:06 | Calwen
Další candids, které pro vás mám jsou taktéž z 9. listopadu. Ashley opouštěla kancelář jejího agenta (, který sídlí v Beverly Hills). Docela ji to slušelo, i když outfit bych i něčím oživila. Fotky jsou samozřejmě v HQ a je jich 32, takže se určitě povídejte, protože fotky jsou vážně povedené! :) Také se hovořilo to tom, že Ashley údajně (naštěstí!) odmítla nabídku od časopisu Playboy, kde se měla ukázat nahá...


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving her agent's office in Beverly Hills

Leving Gym in Sherman Oaks

18. listopadu 2010 v 11:35 | Calwen
Ahoj,
před pár dny jsem do galerie nahrála "nové" candids. Jsou z 9. listopadu, když Ashley opouštěla tělocvičnu v Sherman Oaks. Moc se mi ty fotky líbí, Ashley to sluší a prostředí je taky fajn. Bohužel fotek mám jen 28 a jsou si dost podobné. Každopádně určitě doporučuji, abyste se podívali, protože ji to fakt slušelo (a konečně na sobě nemá při odchodu z tělocvičny modrou...).


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving Gym in Sherman Oaks

Ashley s Nicole Richie

6. listopadu 2010 v 22:47 | Calwen
Ahoj! Mám pro vás nové candids z 6. listopadu, které mě vůbec potěšily. Ashley opouští posilovnu, což by nebylo nic tak zvláštního, kdyby ji nenásledovala Nicole Richie. Myslím, že to je ještě horší než věčné pronásledování Joem Jonasem. Fotek je zatím jen pár a MQ, ale určitě stojí za podívání!

Exkluzivní fotografie

6. listopadu 2010 v 9:23 | Calwen
Dobré ráno všem! Dneska mám pro vás naprosto eskluzivní fotografii Ashley, určitě poznáte pro jakou kampaň - Mark. Jak už jsem se zmiňovala v jednom z předchozích článků, Mark je jedna, podle mě, z nejpovedenějších kampaní, pro kterou Ashley fotila. Fotografie je MQ, ale i tak dost kvalitní a ostrá. Určitě se podívejte! Jak se vám líbí? :)Warrior DVD Cover

4. listopadu 2010 v 7:02 | Calwen
Dobré ráno, dneska pro vás mám krásnou novinku, protože se objevil první "plakát" Warrior. Je to spíše DVD obal a výsledný název tohohle filmu je A Warrior's Heart. Je hezky udělaný a dost kvalitní, takže se neváhejte podívat!

Ashley v Ecuadoru

3. listopadu 2010 v 9:19 | Calwen
Ahoj všem! Objevilo se pár nových fotek Ashley (samozřejmě s Jonas Brotehrs, jak jinak), když opouštěla hotel brzo ráno (1. listopadu). Fotky jsou docela malé, ale Ashley určitě najdete, sluší ji to. :)


O pár dní později se Ashley znovu objevila po boku Joa Jonase, tentokrát v Chile (3. listopadu). Fotka je zatím bohužel jen jedna a host rozmazaná, ale Ashley určitě rozeznáte. :D


A nakonec mám pro vás ještě video z letiště Chile:

Ashley V Bogotě

29. října 2010 v 15:49 | Calwen
Ahoj!
Ashley navštívila 27. října fanclub Twilight v Bogotě. Přidávám spostu fotek od fanoušků, Ashley se vážně činila. :D A samozřejmě byla následována Joem i Nickem Jonas. Některé fotky jsou fakt povedené, tak se určitě podívejte!


Ashley na procházce s Joem

27. října 2010 v 12:24 | Calwen
Ashley je stále v Luisianě, kde natáčí Breaking Down. Samozřejmě tam nechybí ani Joe, který je u ní prakticky pořád. 21. října si spolu vyšli na romantickou procházku. Ashley to moc slušelo. Po jejím příletu do Luisiany na twitter napsala, jak moc se na natáčení těší a jistý zdroj potvrdil, že v Breaking Down bude mnohem více sexuálního podtextu nejen u hlavních postav Edwarda a Belly. Takže doufám, že se máme na co těšit. :)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Romantic walk in Baton Rouge

Ashley natáčela

27. října 2010 v 11:53 | Calwen
A zase fotky. Jsou čtyři a naprosto nekvalitní. :D Ale nemohu je sem nedat. Ashley je tam s Joem, nechápu moc proč, každopádně tam je a netěší mě to. :D Ashley natáčela, ale vážně se mi nepodařilo zjistit co, každopádně se vše odehrávalo ve Fashion škole (Fashion Institute of Design and Merchandising), o které už jsem vám zde říkala v jednom z přechozích článků. Ze školy pochází i studentka, která se s Ashley vyfotila. Určitě se koukněte.


Ashley s fanoušky v Luisianě

27. října 2010 v 11:47 | Calwen
Další, opět dvě, fotky jsou také z Luisiany, ke byla Ashley, Marlo a (jak řekla jedna velmi prozřetelná dívčina) třetí kolo u vozu. Joe je opravdu všude. Už mi to začíná vadit, HODNĚ. :D Na fotky se podívejte, Ashley to moc sluší, má nádherné tričko. :)


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With fans

S Joem v Luisianě

27. října 2010 v 11:41 | Calwen
A další fotky jsou opět s Joem Jonasem. Ashley si s ním tentokrát dala kafe v Baton Rouge, hlavním městě Luisiany. Bohužel jsem našla jen dvě fotky a to dost nekvalitní. Jedna je ještě k tomu s tagem. Ale za podívání stojí, takže neváhejte. :)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Ashley and Joe in Baton Rouge

At McDrive

27. října 2010 v 11:33 | Calwen
Další novinkou jsou další fotografie, tentokrát jenom dvě a v HQ. Ashley si totiž po dni stráveném v tělocvičně zajela do McDrive. Docela si to protiřečí, ale nevadí. :D Určitě stojí za podívání.


Domů > CANDIDS  > 2010  > At McDrive after visiting the Gym

S fanynkou

27. října 2010 v 11:27 | Calwen
Další fotografie, kterou pro vás má, byla pořízena ve stejný den, kdy Ashley natáčela ve Fashion School ( Fashion Institute of Design and Merchandising ). Jedna ze studentek se s ní stihla vyfotit a Ashley to vážně sluší, jak jinak. Má krásné šaty a konečně se objevila nějaká fotky, kde naní s Joem. :D


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With fans

Po práci

27. října 2010 v 9:57 | Calwen
Ahoj,
omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale škola je škola a já jsem naprosto vytížená. Teď se to snad trochu změní. :) Jako první "novinku" vám sem, a zároveń do galerie, přidávám fotky Ashley s Joem, když opouštěli Fashion školu (FIDM), kde Ashley natáčela. Ashley to slušelo, měla krásné šaty, ale pořád se mi k sobě s Joem prostě nehodí. Ach jo. :D Fotografie jsou v HQ a fakt povedené, poslední skoro jak z nějakého shootu. :D Takže se určitě podívejte!


Domů > CANDIDS  > 2010  > With Joe after Work

Candids z letiště

18. října 2010 v 8:59 | Calwen
Ahoj!
Mám pro vás dokonalé nové candids. Ashley byla včera viděna na LAX letišti v Los Angeles, následována Nikki Reed, Kellanem Lutzem a samozřejmě i Taylorem Lautnerem, Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart. Připravuje se totiž pre-produkce Breaking Down.  Ashley dokonce doprovázela i Marlo. :) Fotografií je celkem dvacet a určitě se jich objeví i víc, zatím všechny v HQ. Určitě se podívejte!


Domů > CANDIDS  > 2010  > At LAX Airport with Marlo

Katsuya Restaurant

15. října 2010 v 13:48 | Calwen
Ahoj!
Ashley se objevila ve společnostti Joea 13/10/10 v restaurace, kterou už párkrát navštívila - Katsyua Restaurant. Slušelo ji to, nejvíc se mi líbili vlasy. Podpatek se mi zdá dost přehnaný. Určitě se podívejte, fotky jsou MQ i HQ. :)


A jako malý "bonus" tu pro vás mám video.

Další candids

13. října 2010 v 21:13 | Calwen
Dobrý večer! Dneska mám pro vás ještě další candids. Tentokrát z posilovny, jste v šoku? :D Zatím jen pár MQ fotek, které mi neskutečně připomínají jedny starší candids, určitě si na ně taky vzpomenete.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Out for an afternoon workout in Los Angeles

EDIT: Přidáno dalších pět HQ fotek.

Nové Candids

12. října 2010 v 14:07 | Calwen
Ahoj!
Mám pro vás pět, sice ne moc kvalitních, zato krásných fotek a to z 12. října, kdy Ashley byla venku v LA a neunikla fotoaparátům paparazzi. Určitě se podívejte, protože to Ashley opravdu moc slušelo. :)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Out in LA

EDIT: Přidány HQ fotografie.

Fight for the rights of animals

11. října 2010 v 9:04 | Calwen
Ahoj všem! Ashley na svém twiterru uveřejnila fotografii z jedné "akce". Jedná se o práva zvířat, jak si můžete všimnout už na tričkách Ashley nebo její kamarádky Caitie. Akce se zúčastnil údalně i Joe Jonas, a nebo třeba Kellan Lutz.


Domů > MISCELLANEOUS  > Other  > Fight for the rights of animals
 
 

Reklama