GALLERY

Eclipse

24. prosince 2010 v 13:41 | Calwen
Dál mám pro vás menší Eclipse "balíček". Jako první je to 5 nových Eclipse Stills, na kterých je samozřejmě Ashley postupně s celou rodinou a samozřejmě i s Jasperem. ;D Stills z Bellina pokoje tu máte proto, že právě tam můžete vidět fotku Belly a Alice ze školy, i když jen menší. ;) A dál se můžete podívat na Screeny z DVD Gallery z Eclipse DVD, miniatury sem už nedávám, protože jsou skoro stejné jako Stills. ;)


Domů > CAREER > Movie production > Eclipse  > Film Images > Stills

Spending

24. prosince 2010 v 12:48 | Calwen
Ahoj! Dneska pro vás mám bohužel jen jednu fotku, ale i tak to ne Vánoce potěší. ;D Je na ní Ashley s Joem a byla focená v Dallasu, kde Ashley momentálně je. Tak doufejme že se můžeme brzo těšit i na další fotky. ;))


Domů > CANDIDS  > 2010  > Spending time with Joe Jonas in Dallas

InStyle (United Kingdom)

23. prosince 2010 v 12:23 | Calwen
Ahoj všem! :)) Pokud byste se chtěli ohlédnout za outfity Ashley v uplynulém roce, tak můžete a to díky anglickému InStyle, kde byla Ashley věnována stránka. Scan je v HQ, takže určitě stojí za shlédnutí! Doporučuju. ;))


Domů > SCANS > 2010  > InStyle ( United Kingdom )

Nová fotografie pro Mark.

22. prosince 2010 v 21:32 | Calwen
Ahoj!
Dneska pro vás mám novou fotku pro Mark., nebo spíš jakýsi cover. Je v docela blbé kvalitě, ale budu se pokoušet sehnat pro vás kvalitnější. Určitě se koukněte. ;))

http://pics.livejournal.com/ksenyapanches/pic/000053r6/s640x480

Ashley with fans

20. prosince 2010 v 15:19 | Calwen
Přidala jsem jednu fotku Ashley s fanoušky. Citát jedné z fanynek mluví za vše. ;))

"Dnes jsem šla do  města s  některými  z mých přátel a hádejte na koho jsem narazili a vyfotili se s ním. Joe Jonas a Ashley Greene. Byli oba tak rozkošní a milí. Ashley byla osobně ještě krásnější. Joe nám dokonce dal svůj telefon, abychom ho vyfotili s Ashley před stromem. Celou dobu se mi třásly nohy. klsdfjioeure, dnes je krásný den. Řeknu vám, to byl osud. Dvě z mých kamarádek Jess a Amy viděly Joea, jak kolem nich prochází, poté, co jsme se fotili před stromem a hned běžely za ním. Byla jsem tak zmatená a moje další kamarádka byla nadšená, protože ujíždí na Joeovi Jonasovi. Tak jsem prostě běžela za nimi a podívala se nahoru a Ashley byla přímo přede mnou. Zeptali jsme se, jestli bychom se s nimi mohli fotit a Joe řekl že jo, jasně, jako kdybychom byli přátelé. Bylo to divný protože to tam bylo tak přeplněné a nikdo je ani nepoznal. Ale byli spolu naprosto rozkošní. Říkal ji babe. Ona byla taky milá. Řekla jsem ji děkuji moc, potom co jsem se s ní vyfotily a ona jen, že nebylo zač, zlato. A řekli veselé vánoce. kdfuioper;"


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With fans

Going fot a Christmas shopping spree

20. prosince 2010 v 15:04 | Calwen
A jako poslední přidávám candids, které jsou nejnovější a to z 19. prosince, tudíž ze včera. Nádherných fotek je málo, ale vážně stojí za to, jsou HQ a můžete se konečně pořádně podívat na naovou barvu vlasů Ashley. Je nádherná. ;))


Ashley with Joe at Nobu restaurant

20. prosince 2010 v 15:04 | Calwen
Ashley se objevila opět s Joem na večeři v jedné z newyorských restauracích Nobu. Oběma to docela slušelo, samozřejmě že Ashley obzvlášť. :D Na Joea se dívala velmi... no, posuďte sami! :D


Signing "Eclipse" DVD at Best Buy

20. prosince 2010 v 14:35 | Calwen
Tak tu pro vás mám konečně fotografie z podepisování DVD "Eclipse" z New Yorku, které se konalo v obchodním řetězci Best Buy 12. prosince. Ashley na sobě měla zvláštní outfit, ale poprvně se mi tričko moc nelíbí, spíš bych brala nějaké šty, nebo alespoň nějaký jiný top. :)) Fotek je kolem osmdesáti, takže je na co se dívat!


A mimo spoustu HQ fotografií mám pro vás i pár videí z onoho slavného dne. :D Takže se určitě podívejte! První dvě videa je ze samotného podepisování a krátkého rozhovoru, kde se můžete například dozvědět, co si Ashley přeje k Vánocům a upřímně - mě to vůbec nepřekvapuje. :DNa druhém videu uvidíte Ashley celou akci už opouštět, takže vřele doporučuju!Fashion Forward

20. prosince 2010 v 13:46 | Calwen
Tak a mám pro vás ještě jednu fotku Ashley s modelkou, kterou jste mohli vidět v klipu kampaně Fashion Forward: Making It!" kterou Ashley uváděla. ;) Fotografie je v HQ, takže kvalita je moc dobrá a na fotku se určitě podívejte. Ash má zajímavé boty, i když platforma je na mě vysoká až moc. :D


Domů > CAREER > Campaigns  > Fashion Forward: Making It! > Promotional pictures

Arriving at Best Buy

20. prosince 2010 v 13:39 | Calwen
Ahoj, mám pro vás další candids. Tentokrát pouze pět fotek, ale snad to nevadí. ;)) Jsou v HQ a Ashley na nich můžete vidět jak přijíždí do Best Buy, protože právě zde probíhalo podepisování při zahájení prodeje DVD a Blu-Ray Eclipse. :)) Ashley to vážně slušelo a musím říct, že ta nová barva jejích vlasů se mi dosti zamlouvá. :)) Určitě se na fotky povídejte a já sem co nejrychleji přidám fotky již ze samého podepisování! Máte se na co těšit!


Going to a dinner with Joe

19. prosince 2010 v 11:52 | Calwen
Jako další vám sem dávám asi 50 HQ fotek Ashley s Joem. OPĚT. Moc se mi nelíbí, protože Ashley má na sobě asi ten nejošklivější kabát, který si mohla vybrat. Navíc ji dělá dosti široké boky.


Cosmopolitan Scans

19. prosince 2010 v 11:07 | Calwen
A konečně se objevili scany z Cosmopolitanu v lepší kvalitě, i když pořád to není dokonalé a bohužel jsou s tagem. Ale rozhodně doporučuji přečíst, především dotazník, který Ashley vyplnila. ;))


Domů > SCANS > 2010  > Cosmopolitan 2010

Leaving 'Meskada' premiere

19. prosince 2010 v 10:39 | Calwen
Dobré ráno! Dneska pro vás mám další candids opět z 30. listopadu. Ashley s Joem odcházeli z premiéry Meskady. Fotky jsou v HQ i MQ, bohužel i s tagem, ale ne všechny, takže se určitě podívejte!


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving premiere of Meskada with Joe Jonas

'Mescada' premiere

18. prosince 2010 v 20:09 | Calwen
Ashley s Joem byli společně podpořit Kellana na after-party po premiéře jeho nového filmu Meskada v Cinespace 30. listopadu v Los Angeles. "Joe s Ashley vstupili do místnosti ruku v ruce, vypadali roztomile a tvořili skvělý pár," říká jeden ze zdrojů. ;)


Domů > APPEARANCES  > 2010  > 'Mescada' premiere

Cosmopolitan

18. prosince 2010 v 19:18 | Calwen
Další skvělou zprávou je to, že se můžeme těšit na nový photoshoot, konkrétně pro Cosmopolitan, na jehož obálce Ashley je! Fotka je dost nekvalitní, ale doufám, že HQ scany se objeví brzo a my si i něco přečteme! ;)


Domů > SCANS > 2010  > Cosmopolitan 2010

Into a medical building

18. prosince 2010 v 19:05 | Calwen
Vypadá to, že Joe a Ashley budou trávit Vánoce společně! V jednom ze článků k těmto fotografiím jsem se dočetla, že mezitím co Joe nesl stromek do svého bytu, Ashley si skočila do ordinace v Burabanku a právě odtud pochází pět nových HQ fotografií!


Domů > CANDIDS  > 2010  > Going into a medical building in Burbank

Pochůzky po Beverly Hills

18. prosince 2010 v 18:34 | Calwen
Ashley si byla vyřídit nějaké pochůzky a paparazzi ji u toho nezapomněli vyfotit. Určitě se podívejde, všechny fotky jsou v HQ! Jsou z 29. listopadu a Ashley je na nich po dlouhé době sama bez Joea. ;)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Running some errands in Beverly Hills

Marc Ecko

18. prosince 2010 v 17:40 | Calwen
Ahoj všem! Mám pro vás další fotografie, tentokrát jsou to fotky z dlouho očekávaného photoshootu pro Marc Ecko. Oblečení je dosti hrozné, podlě mě, ale třeba se vám budou líbit. Bohužel, je na nich tag a jsou v docela blbé kvalitě. Na BTS fotky z videa se můžete podívat tady, je to už dlouho, co jsem ho sem dávala a tak si ho určitě rádi připomenete. :)


Domů > CAREER > Modeling  > Ecko Red > Promotional pictures

Going to a lunch with Joe

15. prosince 2010 v 17:03 | Calwen
Další candids jsou z téhož dne, teda 26. listopadu. Ashley a Joe si vyšli na oběd a nezůstalo to bez povšimnutí. Určitě se podívejte, fotky vážně stojí za to, i když nejsou zrovna v nejvyšší kvalitě.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Going to a lunch with Joe Jonas

Leaving Beso

15. prosince 2010 v 16:52 | Calwen
Ahoj! Snažím se co nejrychleji dopřidávat starší candids a tady jsou další! Nic nového se na nich nedozvíte, protože Ashley na nich je zase s Joem. Měli rande v jedné známé restauraci - Beso v Hollywoodu. Určitě se koukněte! :)


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving Beso in Hollywood

A navíc mám pro vás k fotkám i jedno video!

Going to a meetin with Joe

13. prosince 2010 v 19:34 | Calwen
Ashley s Joem byli 26. listopadu společně venku i se svými psi. Na skoro třicet fotografií v HQ se díky ifelthope.net můžete podívat v galerii, doporučuju, protože Ashley to vážně slušelo.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Going to the meeting with Joe Jonas

Arriving at the Gym in Studio City

13. prosince 2010 v 18:40 | Calwen
24. listopadu Ashley navštívila NEČEKANĚ tělocvičnu opět ve Studio City v Los Angeles. V ruce má láhev Blueprint Green. Fotek je kolem dvaceti, některé HQ, některé MG. Podívejte se, určitě se vám budou líbit.  Mimochodem, co si myslíte o Ashley a jejím navštěvováním tělocvičny? :D


Domů > CANDIDS  > 2010  > Arrives at the gym in Studio City

Leaving Gym in Studio City

13. prosince 2010 v 18:03 | Calwen
A opět další candids, tentokrát z 23. listopadu. Ashley, pro velkou změnu, navštívila tělocvičnu! Fotek je spousta a všechny jsou ve velmi dobré kvalitě, takže určitě stojí za to Jen už mi fotky z chození do a opouštění tělocvičen vážně začínají splývat. Ashley všude vypadá skoro identicky.


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving the Gym in Studio City

První stills!

13. prosince 2010 v 17:27 | Calwen
Koneně se můžeme podívat na oficiálně první stills k filmu The Apparition! Obě dvě jsou HD a Ashley to dost sluší. Na jedné je i se svým kolefou Sebastianem Stanem. Doporučuju se kouknout. ;)


Domů > CAREER > Movie production > The Apparition > Film images > Apparition Stills

Eclipse HD sceen captures

13. prosince 2010 v 16:33 | Calwen
Ahoj všem! Mám pro vás několik set HD Screen Captures z blu-ray Eclipse. Jsou tam momenty, kterých jste si ve filmu třeba ani nevšimli, proto vážně doporučuji podívat se! Alice to tam sluší a Jasperovi samozřejmě taky. I když, oblečení v některých scénách...


Domů > CAREER > Movie production > Eclipse  > Screen Captures > "Eclipse" movie
 
 

Reklama