GALLERY

Ashley in NYC

11. září 2011 v 15:55 | Calwen
Ahoj všichni! Mám pro vás zbrusu nové candids z 10. září, kdy si Ashley vyrazila po New York City. Moc ji to slušelo. Zatím jsem našla jenom 4 fotografie v MQ, ale časem se určitě objeví další!


Domů > CANDIDS > 2011 > Out and about in New York City

Nové candids

4. září 2011 v 12:17 | Calwen
Ahoj, Ashley byla spatřena v Los Angeles, když si včera s kamarádkou vyšla na oběd. Mám pro vás hned několik MQ candid fotek. Sluší jí to, rozhodně se podívejte.


Young Hollywood

1. září 2011 v 16:37 | Calwen
Ahoj všichni! Mám pro vás jeden nový scan ze zářijového čísla časopisu Young Hollywood. Je to spíše vizitka s čtyřmi nejdůleižtějšími informacemi a to Odkud Ashley znáte (jak jinak než Twilight), v jakých nových filmech ji uvidíme (Breaking Dawn nebo LOL) a fakt, že byla půl roku přítelkyní Joe Jonase. A samozřejmě její twitter (kdo ještě neklikl na tu ven velký modrý button s nápisem TWITTER, napravte to - AshleyMGreene).


Domů > SCANS > 2011 > Young Hollywood (September)

MEGA CANDIDS UPDATE

25. srpna 2011 v 21:35 | Calwen
Zdravím pravidelné i náhodně zbloudilé návštěvníky ultimateashley.blog.cz. S radostí píšu tenhle článek, zvláš po půl roce, kdy zel blog takřka prázdnotou. Ale po 6ti měsících se můžete znovu těšit pravidelné aktualizace! Vzhůru do toho. Tak tedy - do galerie (která dostala nový vzhled, jak jste si jistě všimli a za který můžu děkovat jen a jen Danielle) bylo po několika týdnech nahráno 56 alb s více než 3,500 fotografií (a to jsou prozatím jenom candids). A tak pro připomenutí přidávám alespoň posledních 5 alb. Téměř veškeré fotky jsou v HQ, tak prohlížejte a užívejte si je! :) Já se mezitím budu snažit nahrát veškteré akce, kterých se Ashley účastnila (a že jich bylo)!


Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a pharmacy

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Domů > CANDIDS > 2011 > Running errands in Los Angeles

Domů > CANDIDS > 2011 > Shopping in Hollywood

Domů > CANDIDS > 2011 > Out and about in Los Angeles

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Tiffany & Co. event

22. srpna 2011 v 11:31 | Calwen
Zdravím!
Mám pro vás zbrusu novou fotku Ashley z Tiffany & Co. dinner, která se konala o tomto víkendu v Beverly Hills. Ashley má na sobě, pro zajímavost, šaty L'Wren Scott a boty od Jimmyho Choo. Bohužel, fotka je zatím jen jedna a to v nevalné kvalitě, nicméně jsem si jistá, že se jich objeví mnohem více, takže se máte na co těšit!


Domů > APPEARANCES > 2011 > Tiffany & Co. dinner in Beverly Hills

Opět v posilovně

28. dubna 2011 v 13:38 | Calwen
Ahoj, mám pro vás album fotek z 25. února. Ashley odcházela zrovna z tělocvičny (Studio City). Vypadala vážně unaveně. Určtě si fotky prohlídnětě, je jich bezmála 45 a všechny ve vysoké kvalitě. Další alba s fotkami budou následovat, máte se na co těšit! :)

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving the gym in Studio City again

Ashley s Joem v kavárně

21. března 2011 v 17:11 | Calwen
Ahoj všichni! Mám pro vás dvě alba fotografií z 24. února, na kterých můžete vidět Ashley s Joem v Urth Café a následně, když kavárnu opouštějí. Fotek je celkem zhruba deset a všechny jsou v HQ, takže se určitě podívejte, Ashley to vážně moc slušelo!

Domů > CANDIDS > 2011 > Coffee break at Urth Cafe with Joe


Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving Urth Cafe, in Los Angeles

V posilovně

20. března 2011 v 15:34 | Calwen
Ashley se znovu objevila v posilovně, tentokrát 24. února, a nemohli u toho chybět fotografové. A samozřejmě se můžete podívat na 21 HQ fotografií, které jsou konečně nahány v galerii! Ashley to opravdu slušelo, co myslíte?

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving the Gym

Na oslavě

20. března 2011 v 15:06 | Calwen
Ahoj, mám pro vás jednu fotku z party slavného amerického producenta Danji. Ashley je tam s Joem a moc jim to sluší, takže se určitě podívejte!

Domů > APPEARANCES > 2011 > At Danja's B-day party with Joe

Oslava narozenin

18. března 2011 v 19:05 | Calwen
Ahoj, jistě všichni vítě, že Ashley měla 21. února své 24. narozeniny. Nemohla tedy chybět ani narozeninová párty, která proběhla už 19. února v Pure Nightclubu. Byla tam společně se spoustou kamarádek a samozřejmě ji doprovázel Joe Jonas. Ashley má na krku krásný "A" řetízek.

Oběd s Joem

18. března 2011 v 11:33 | Calwen
Ahoj všem! Mám tady pro Vás další candids z 24. února. Ashley šla na oběd s Joem a fotek jsem nahrála okolo dvaceti v HQ. Určitě se podívejte, protože Ashley to vážně sluší!

Dvoje nové candids

18. března 2011 v 9:20 | Calwen
Ahoj! Ashley se nedávno, přesněji 18. února, objevila na letišti LAX, s oblíbenou kávou v ruce, a následne při příjezdu do hotelu v Hollywoodu. Fotek je celkem okolo 40 a jsou, jak jinak, než HQ!New Seventeen Magazine

21. února 2011 v 18:42 | Calwen
Ahoj, mám pro vás březnové číslo Seventeen Magazine. Ashley tam má dvě stránky, samozřejmě v HQ. Určitě se podívejde. Zejména na první fotce to Ashley opravdu sluší. :)


Teen Vogue March 2011

31. ledna 2011 v 9:37 | Calwen
Ashley se zase jednou objevila na obálce známého časopisu Teen Vogue, přináším vám opravdu ÚŽASNÉ nové fotografie a malý scan úvodní stránky. Další photoshoot, který se řadí k mým oblíbeným. :) Z nových scanů se mi nejvíc líbí poslední fotografie. ;) Na jedné z fotek můžete vidět i Marlo.


Domů > SCANS > 2011 > Teen Vogue March 2011

Skateland "Meet the cast"

22. ledna 2011 v 18:12 | Calwen
Objevily se i nějaké novinky ze světa Skatelandu. Jako první se můžete kouknout na promo fotografii "meet the cast", na které to Ashley sluší, nicméně mám přeci jenom radši, když se usmívá. Doufejme, že se časem objeví HQ a nejen tahle, ale i další.


Domů > CAREER > Movie production > Skateland > Film images > Promotional Pictures

Russian Cosmopolitan

22. ledna 2011 v 18:00 | Calwen
Dále pro vás mám pár HQ scanů z ruského Cosmopolitanu. Ashley to tam vážně moc sluší, takže se určitě podívejte! Můžu vám také říct, že během pár dní se snad dočkáte nového layoutu, takže je určitě na co se těšit!


Domů > SCANS > 2011 > Russian Cosmopolitan (February)

MARK UPDATE

22. ledna 2011 v 17:46 | Calwen
Ahoj, přináším vám několik různých fotek Ashley pro MARK. Jako první to jsou dlouho očekávané scany, kterých je asi 10. Určitě se podívejte. Za podívání samozřejmě taky stojí screeny z oficiální stánky MARK a nemůžu zapomenout ani na dvě nové fotografie z promo photoshootu.


Domů > CAREER > Modeling > Mark. > Promotional Pictures

Ashley s Jess

11. ledna 2011 v 17:36 | Calwen
Ahoj, po dlouhé době, kdy se o Ashley neobjevovaly žádné novinky mám pro vás alespoň jednu fotku Ashley s její kamarádkou Jessicou Shohr, která, jak jsem se dozvěděla, dělá kampaň pro Life Water Sobe, stejně jako Ashley minulý rok.


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With friends

Nové candids!

3. ledna 2011 v 9:59 | Calwen
Dobré ráno všem! Už jsem si myslela, že se dnes nic nového neobjeví, když jsem narazila na nové candids, zatím jen v MQ, na kterých Ashley vypadá naprosto úžasně. Fotek je pět, jsou z 2. ledna a vážně doporučuju se podívat. :D Ashley vypadá vážně luxusně. Brala bych vše co má na sobě, včetně Burberry pouzdra. Mimochodem, Ashley byla na letišti, protože se vrací zpátky do Baton Rouge v Louisianě, aby pokračovala v natáčení Breaking Down!


Domů > CANDIDS  > 2010  > Arriving at LAX airport in Los Angeles

Celebrating New Year

2. ledna 2011 v 10:34 | Calwen
Další hezkou novinkou je fotografie z oslav Nového roku, který Ashley strávila s Joem. Ashley vypadá vážně roztomile, takže se určitě koukněte. ;D

Leaving club in Hollywood with Joe Jonas

1. ledna 2011 v 1:57 | Calwen
A konečně se objevily i fotky, které se vztahují k minulému videu (Ashley s Joem opouštějí Premiere Club). Jsou to čtyři nové fotografie, myslím, že co nevidět budou v HQ, takže se určitě nezpomeňte dívat na aktuální stav. ;D A jak jste si vůbec užili Silvestra?


Domů > CANDIDS  > 2010  > Leaving club in Hollywood with Joe Jonas

Ashley s Joem opouštějí Premiere Club

31. prosince 2010 v 15:25 | Calwen
Ahoj všichni! Mám pro vás dnes nové video Ashley s Joem, samozřejmě, když včera společně opouštěli Premiere Club. Video je docela krátké, ale snad se se zalíbí. Kdybych náhodou neměla možnost přidat dnes nějaký další článek, chci ván tímto popřát vše nejlepší do nového roku. :)

Ashley s Joem

30. prosince 2010 v 10:28 | Calwen
Ashley s Joem zapózovali 29. prosince před Space Mountain v Magic Kingdom v Lake Buena Vista. Užívali si spolu v zábavním parku, který je jedním ze čtyř Walta Disneyho. Určitě se na fotku podívejte, protože obzvlášť Ashley to moc sluší! :)


Domů > CANDIDS  > 2010  > In Lake Buena Vista with Joe Jonas

EDIT: Fotografie jsem přenhrála v HQ a získala jsem navíc ještě jednu! :)

Ashley s Joeam a Jessicou

27. prosince 2010 v 23:08 | Calwen
Ahoj všichni! Dneska pro vás mám po dlouhé a otravné aktualizaci twitteru i jednu novou fotku Ashley s Joem a Jessicou Szohr na nedělním zápase Giants. "Stadion byl úžasný, Před hrou jsme šli dolů k hráčům. Když jsem ještě žila s rodiči, vyrůstala jsem s tátou, který sledoval každý zápas a byl velký fotbalový fanda, takže je příjemné přijít se jednou za čas podívat na západ. Obdivuju každého, kdo je tak oddaný a v tomto chladném počasí se jde podívat na hru. Byli jsme tam 20 minut a už to bylo dlouho."


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With friends

Rares

25. prosince 2010 v 17:38 | Calwen
Ahoj! Mám pro vás další exkluzivní RARE fotky, an kterých je Ashley minulý rok na Halloweenské party s Kellanem Lutzem. Je jich asi 10, tak doufám, že se vám zalíbí. ;D


Domů > MISCELLANEOUS  > Personal Pictures > With friends
 
 

Reklama