Srpen 2011

Salvatore Ferragamo dinner

29. srpna 2011 v 23:59 | Calwen |  ASHLEY NEWS
Pěkný večer přeji - a s ním vám přináším novou fotku Ashley ze Salvatore Feragamo dinner, která se konala 29. června. Objvila se bohužel jen jedna, nepříliš kvalitní fotka a to až teď (přesněji už před pár dny, ale kvůli rozsáhlé aktualizaci galerie jsem se k tomu dostala až dnes). K fotografii vám přikládám jakýsi spot k této večeři, ve kterém se Ashley taktéž objevila (sice jen na moment, nicméně vypadá kouzelně).


Domů > APPEARANCES > 2011 > Salvatore Ferragamo dinner in NYC


MEGA CANDIDS UPDATE

25. srpna 2011 v 21:35 | Calwen |  GALLERY
Zdravím pravidelné i náhodně zbloudilé návštěvníky ultimateashley.blog.cz. S radostí píšu tenhle článek, zvláš po půl roce, kdy zel blog takřka prázdnotou. Ale po 6ti měsících se můžete znovu těšit pravidelné aktualizace! Vzhůru do toho. Tak tedy - do galerie (která dostala nový vzhled, jak jste si jistě všimli a za který můžu děkovat jen a jen Danielle) bylo po několika týdnech nahráno 56 alb s více než 3,500 fotografií (a to jsou prozatím jenom candids). A tak pro připomenutí přidávám alespoň posledních 5 alb. Téměř veškeré fotky jsou v HQ, tak prohlížejte a užívejte si je! :) Já se mezitím budu snažit nahrát veškteré akce, kterých se Ashley účastnila (a že jich bylo)!


Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a pharmacy

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Domů > CANDIDS > 2011 > Running errands in Los Angeles

Domů > CANDIDS > 2011 > Shopping in Hollywood

Domů > CANDIDS > 2011 > Out and about in Los Angeles

Domů > CANDIDS > 2011 > Leaving a gym in Studio City

Tiffany & Co. event

22. srpna 2011 v 11:31 | Calwen |  GALLERY
Zdravím!
Mám pro vás zbrusu novou fotku Ashley z Tiffany & Co. dinner, která se konala o tomto víkendu v Beverly Hills. Ashley má na sobě, pro zajímavost, šaty L'Wren Scott a boty od Jimmyho Choo. Bohužel, fotka je zatím jen jedna a to v nevalné kvalitě, nicméně jsem si jistá, že se jich objeví mnohem více, takže se máte na co těšit!


Domů > APPEARANCES > 2011 > Tiffany & Co. dinner in Beverly Hills