Prosinec 2009

Happy New Year!

31. prosince 2009 v 12:50 | Calwen |  ASHLEY NEWS
Ahoj,
tak máme rok 2009 skoro za sebou. Do nového roku přeji vám i Ashley vše nejlepší do nového roku. :) Doufám že i dál budeme navštěvovat ultimateashley.blog.cz a pokusím se nezkalamat. :D

http://i47.tinypic.com/2ros3o9.png

Hello,
so year 2010 is here. I wish you and Ashley too of course Happy New Year. I hope you enyojed last year 2009, but I hope that year 2010 will be so much better. :) I hope you'll visit ultimateashley.blog.cz!

New Marlow

30. prosince 2009 v 19:20 | Calwen
Na team_ash se objevily nové fotky Marlo. Doufám že se vám líbí, je tam totiž absolutně roztomilá. :) Hlavně na první fotce. I když upřímě já bych ji asi nenavlíkala do oblečků, když je v LA relativně teplo. :D


I found a few new photos of Marlow ( team_ash ). I hope you like it, because she's absolutely cute. :) She's cuttiest in first pictures! :) I don't like clothes for dog, so I'll not dress Marlo into this sweatshirts, jumpers, ... ;)

New candids

29. prosince 2009 v 20:24 | Calwen
Přidala jsem nové pěkné candids Ashley s Marlo. Oběma to tam moc sluší, hlavně Marlo má dost zajímavý model. :D Určitě se podívejte!I added new nice candids Ashley and her Marlo. They both are bautiful, Marlo has very interesant model. :D

Make up Ashley Greene

29. prosince 2009 v 12:54 | Calwen |  ASHLEY NEWS
Zdravíčko přátelé,
mám pro vás jednu příjemnou novinku. :) Je to online hra - Dress up, kde si můžeme namalovat Ashley. :) Tak si ji užijte. :D


Hi my friends! :)
I've one nice new for you. :) It's not photos, but online game - Dress up, where you can make up our Ashley. :) Enjoy it! :D

Další s fanouškem

28. prosince 2009 v 23:01 | Calwen
Ahoj, tak ještě jedna novinka za kterou děkuji Danielle. :) Je to další, zaručeně neznámá, fotka s fanouškem. Líbí? :)


Hi, I've next one photo for you and It's exclusive photo of Ashley and fan. Do you like it? I do. :D

S fanonuškem

28. prosince 2009 v 19:05 | Calwen
Opět další fotka Ashley s fanouškem. :) Jako vždy ji to tam neskutečně sluší. Doufám že i vám se líbí! :D Je z Chicaga. :)


Next photo of Ashley with fan today. :) She's beautiful here. I hope you like it. :D It's from Chicago. :)

Ashley with Fan

26. prosince 2009 v 23:50 | Calwen
Ahoj,
mám pro vás novou fotku, která byla zveřejněna na Twitteru asi před hodinou, Ashley je tady s fanoušek a moc ji to tam sluší, nakupovala, pravděpodobně na Floridě. :) Doufám že se vám fotka líbí, mě tedy určitě. :)


Hi, I have for you a brand new fan photo of Ashley which was taken just a hour ago. She was shopping, probably in Florida.

Merry Christmas!

24. prosince 2009 v 17:10 | Calwen
Zdravím vás všechny, po dlouhé době. :)
Chtěla bych vám tímto popřát krásné Vánoce. Ať se vám vyplní vše co jste si přáli. :) Ať najdete pod stromečkem dárky, které jste chtěli. Spoustu pohody u vánočního stromečku. Užijte si tenhle krásný večer, přeci jen je jen jednou za rok. ;)

http://i48.tinypic.com/24b3gia.png

Hello to everyone! :)
I would like to wish Merry Christmas to everyone, who visit my blog. :) I hope that you found underneath the Christmas tree everything you want. I hope you enjoy this magical evening.

New Moon tour

21. prosince 2009 v 17:40 | Calwen
Jedna krásná nová fotka! (: jistě jste poznali, že je z New Moon tour San Francisco. Ashley tady byla s Kellanem. Naprosto jsem se do téhle fotky zamilovala. Nádherný úsměv. :)


One new beautiful photo for you! (: You know it, that this photo is from New Moon tour in San Francisco. Ashley was there with Kellan. I love this photo, absolutely. Lovely smile. :)

With fans

21. prosince 2009 v 9:41 | Calwen
Tak mám pro vás zase jednou další fotky s fanoušky. Obě jsou z Hollywoodu. (: První je z twitteru musicgrl8. Fotku dokonce Ashley okomentovala: hi!! I just saw that your picture is with me :) you're such a sweetheart and I still love your scrapbook!
Doufám, že se líbí. :)


I have got two photos with fans for you. These both are from Hollywood. (: The first photo is from twitter musicgrl87 and Ashley commented it: hi!! I just saw that your picture is with me :) you're such a sweetheart and I still love your scrapbook!
I hope you like it.

Leaving Sherlock Holmes premiere

19. prosince 2009 v 11:53 | Calwen
Ahoj,
tak mám pro vás další fotky Ashley ze 17.prosince, když společně s Jessicou Szohr odcházely z premiéry nového Sherlocka Holmese a mířili na after party do Metropolitan Club. (:


Hallo,
I found new photos of Ashley and Jessica Szohr, when they left Sherlock Holmes premiere and they gone to the Metopolian Club at after party. (:

Sherlock Holmes premiere

18. prosince 2009 v 12:37 | Calwen
Zdravím,
Ashley má novou krásnou akci :D. Byla na premiéře "Sherlock Holmes". Co víc říct, než že ji to neskonale slušelo, alespoň na jedné fotce bych chtěla vidět úsměv! :D No, ale tak co, třeba se dočkáme příště.


Hi!
Ashley visited "Sherlock Holmes" premiere. I haven't words, because she looked absolutely beautiful, but I don't see smile on her face. That's shame! :D Maybe we wait to see Ashley with her typical smile..

Photoshoot

17. prosince 2009 v 15:12 | Calwen
Zdravíčko,
před pár týdny jste tu mohli vedět dvě nové fotky Ashley pro Grazia Magazine. Tentokrát vám přináším 60 dalších. :) Jsou bohužel malé a s taggy, ale doufám že se objeví i větší a bez tagů. :)


Hallo,
I added two photos for Grazia Magazine a few weeks ago. I've 60 news for you today. :) They're unfortunately small and tagged, but I hope it'll appear larger and without tags.

New Photoshoot

15. prosince 2009 v 20:06 | Calwen
Zdravíčko,
mám pro vás nový nádherný photoshoot a zároveň cover a interview pro "Teen Prom 2010". Ashley je na fotkách naprosto okouzlující. Šaty, účes, líčení jsou dokonalé. (: Rozhovor si můžete přečíct zde.


Hello,
I've new gorgeous photoshoot + cover and interview for "Teen Prom 2010". Ashley is pretty in the photos. Dress, hair-style and make-up are beautiful. (: You cand read this interview here.

Teen Prom magazine

14. prosince 2009 v 20:41 | Calwen
Ashley fotící photoshoot pro Teen magazine najdete ve videu. (:


Ashley is shooting photoshoot for Teen magazine and here is behind the scene.

Xmas Tree

14. prosince 2009 v 20:04 | Calwen
Ještě jednou zdravím (:
Ashley dala na svůj Twitter fotografii svého vánočního stromečku a já nemůžu říct jinak, než že je vážně krásný. :)


Hello again (:
Ashley gave on her twitter photo of her christmas tree. I haven't got some to say. It's really beautifull. (: Enjoy it.

Scans

14. prosince 2009 v 19:51 | Calwen
Ahoj, mám pro vás pár scanů z německého Brava nr. 49. Ashley je tam jen málo, ale přesto to stojí za shlédnutí. :) Doufám že se líbí.


Hi, I've some new scans for you. Those are from Germany Bravo nr. 49. Ashley isn't there much, but I think that you'll enjoy it. :)

Ash v Chicagu

13. prosince 2009 v 15:19 | Calwen
Ahoj, našla jsem pro vás nové exkluzivní fotky Ashley, když byla v Chicagu kvůli propagaci New Moon, fotky jsou staré už nějaký ten týden, přesto to Ashley moc sluší. Tyto fotky jsou z tzv. "Meet & Greet" s fanoušky z Hollywood Palms, tak se podívejte!Hello, I found for you few exclusive photos of Ashley from Chicago where she was few weeks ago to promote New Moon. Ashley looks really pretty, these photos are from "Meet & Greet" with fans from Hollywood Palms. Take a look!

Ashley with Haidresser + Marlow

11. prosince 2009 v 21:15 | Calwen
Konečně tu máme novou fotku Ashley a dokonce i Marlow! Ashley byla zrovna v salonu a tak kadeřník neváhal a s Ashley se vyfotil. Prý si přebarvila vlasy na světlejší hnědou ( předtím je měla skoro černé ). Na fotky se podívejte, stojí za shlédnutí! (:


Tyler Shiels photoshoot - Behind the scenes

10. prosince 2009 v 21:24 | Calwen
Ahoj,
dlouho jsem nic nenapsala, ale novinka, kterou vám přináším teď, opravdu stojí za to. Je to Behind the scenes photoshootu Tylera Shielse, ze kterého máme pár fotek. (: Děkuji tylershields.com.


Hi,
I didn't add anything for a long time, but this new is gorgeous. it's Behind the scenes video of Tyler Shields photoshoot. We've some photos of this shoot. Thanks tylershields.com.