Rozhovor pro Saturday Night Magazine

2. října 2009 v 20:06 | Calwen
Ashley dala rozhovor časopisu Saturday Night, jistě všichni viděli krásné fotky, které pro něj nafotila a tady jsem vám přeložila kousek rozhovoru, na zbytek se můžete podívat tady.


Co si myslíte o pobláznění fanoušků Robertem Pattinsonem? Už se to dostává do bodu, kdy je fanoušky uveden do nebezpečných situací.
Ashley: Je to pro Roba smutné! Je to těžká věc, protože my naše fanoušky absolutně zbožňujeme, včetně Roba, a fanoušci nám pomáhají dostat se tam, kde jsme teď, takže by jsme za to měli být rádi. Tleskám mu - když se já sházím s fanoušky, je to proces. Je to takový efekt, kde je jeden, potom dva a pak pět, takže se to dalo zvládnout, ale na něj útočilo 25.000 křičících dívek. Milují ho natolik, a já vím, že mu nechtějí ublížit, že se neuvědomují, že když přichází tolik lidí s takovou silou a tlakem, může to být velmi nebezpečné.


Jaké to bylo vrátit se k Twilight castu?
Ashley: Natáčení druhého dílu bylo vážně skvělé, protože jsme upevnili náš vztah. Mám pocit, že s několika lidmi jsme si opravdu blízcí, na druhou stranu jsem potkala pár zajímavých různých lidí, takže to bylo opravdu zábavné.

Jaký byl proces obsazování u role Alice? Byli jste předem seznámeni s knižní sérií?
Ashley: Byl to velmi dlouhý, zdlouhavý proces. Nečetla jsem knihy, ale pak jsem si je přečetla, protože mi zatím nedali scénář. Můj manažer mi řekl, ať jdu na konkurz a předvedu dobrou práci, hlavně to nezkazit, protože ředitelé kastingu byli puntičkáři. Tak jsem mu řekla "Jak mám předvést dobrou práci? Ani nevím co mám hrát!" Původně jsem si vyzkoušela roli Belly, a tak jsem si přečetla první knihu a zamilovala se do příběhu. Šla jsem a vyzkoušela si a oni si mě zavolali zpátky a řekli, "Ne, nejsi ta správná Bella," tak jsem zklamaně odešla, ale pak mě přivedli k Alici. Pracovala jsem na tom víc - bylo to všechno co jsem dělala několik dnů. Než jsem dostala roli přišla jsem tam asi ještě pětkrát, a pak jsem šla na Vánoce domů a čekala a čekala. Už jsem si myslela, že jsem to nedostala a najednou mi zavolali a řekli, že jsem Alice. Málem jsem se zbláznila a hned volala mámě s tátou.

Máte více fandů nebo fanynek?
Ashley: Jistě více dívek. Jsou tam i chlapci - jsem zvyklá na holky, takže s kluky se cítím trochu trapně, ale někteří z nich jsou vážně sladcí.

Jak se zachováte, když vás lidé poznají a přijdou vám něco říct?
Ashley: To je něco, co fanoušky vždycky udiví. Předtím to byli jeden nebo dva lidé, a já jim je úplně přijala, protože si myslím, že je to opravdu sladký. Řekla jsem ahoj a pokračovala v tom, co jsem dělala předtím. Ale začíná být více a více lidí, takže nevím. Pokud chce každý z nich přijít a říct ahoj ... Myslím že to nechám na nich. Teď je to fajn.

Jaký by byla vaše ideální sobotní noc?
Ashley: Já a moji přátele opravdu rádi hrajeme hry. Právě jsme dostali pár her a tak někdy objednáme sýr a sušenky a podobně, nebo uvaříme večeři a hraje hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly - Aff | Web | 2. října 2009 v 20:52 | Reagovat

skvelý rozhovor :))

2 Black | Web | 3. října 2009 v 23:49 | Reagovat

Zajímavý..ona a Bella, no..nebya by asi špatná, ae Kris je lepší:D Neví, co měla hrát, to je gool-ae věřím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama