Alice Cullen

24. května 2009 v 17:38 | Calwen

ALICE CULLEN

Celým jménem Mary Alice Brandon Cullen Hale se narodila roku 1901. Narodila se v Biloxi v Mississippi a ze své minulosti si nepamatuje vůbec nic. Byla zavřena do ústavu kvůli svým vizím, které měla už vo svém lidském životě. V ústavu byla stále v tmavé cele, což je další důvod, proč si ze své minulosti nic nepamatuje. Alice byla přeměna upírem pracujícím v ústavu, protože ji chtěl ochránit před Jamesem. James ji chtěl zabít, jelikož je posedlý touho po zabíjení lidí, na kterých jsou jakýmkoli způsobem fixováni upíři. Alice a Bella jsou jediné dvě osoby, které kdy Jamesovi unikly. Později měla Alice vizi o Jasperovi a Cullenovic rodině. Vydala se Jaspera hledat. Společně se vydali za Cullenovic rodinou a byli přijati jako členi. Alice se pokusila vyhledat nějaké informace o své minulosti, ukradla spisy o sobě z ústavu v Biloxi a zjistila, že měla mladší sestru jménem Cynthia Brandon, která mě dceru, která stále žije v Biloxi.
TWILIGHT


Když poprvé Edward Cullen uviděl Bellu, Alice měla vizi, že jednoho dne se z ní a Belly stanou kamarádky a věřila v to. Jako jediná z rodiny Edwarda podporovala ve vztahu s Bellou. Když Bella poprvé navštívila dům Cullenů, Alice byla velmi přátlská a milá a brala Bellu jako člena rodiny. Alice také ve svých vizích viděla, že Bella se stane upírkou a vdá za jejího adoptivního bratra, Edwarda Cullena.


VZHLED

Alice je velmi přátelská osoba, sdílí mnoho upírských vlastností jako nelidská krása, bledá pleť a zlaté oči ( tmavé když je žíznivá ), fialové stíny pod očima. Je nejnižší z Cullenů, měří 147 cm, je štíhlá a postavou podobná skřítkovi. Má velké oči, dlouhé a jemné obočí. Její vlasy jsou krátké a černé. Pohybuje se půvabně, spíše jakoby tančila - popsáno také tak, že se pohybuje tak, že by každé balerině zlomila srdce.
OSOBNOST


Alice je popisována jako temperamentní a optimistická; miluje a pečuje o Bellu jako sestra. Často pomíjí rady ostatních a dělá věci po svém a obvykle to vede k výsledku, který je lepší než se předpokládalo. Miluje zpívání skladby o 3 oktávy výše než je píseň dána a má přájemný, zvonivý hlas. Miluje nakupování, ráda navštěvuje drahé obchody v nákupních centrech. Miluje módu stejně jako její sestra Rosalie. Miluje také aranžování a organizaci věcí, akcí a party.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RoSaLiE Sbéééé...:-) | Web | 24. května 2009 v 20:36 | Reagovat

tyo...to je krásnej popis:-)

2 carmon | E-mail | 2. října 2010 v 14:15 | Reagovat

hello,menaty lana lanot   sester  carmon  greene

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama