Ashley Greene: Z Twilight do záře reflektorů

19. dubna 2009 v 9:37 | Calwen

Role Ashley Greene ve filmu možná našla lásku - s jejím manželem na plátně, podle všech lidí.
Chemie mezi Greene a jejím partnerem na obrazovce, Jasperem Halem (Jackson Rathbone) má vést k fámám, že ti dva spolu chodí.
Přestože je Greene skálopevně přesvědčena, že ne, jediná věc, kterou dělají společně je jejich hektický rozvrh (pracovní).

"My oba nemáme čas na schůzky, ale mezi námi je úžasná chemie," říká Ashley.

"Oba máme zalíbení v tom druhém a to je jasně vidět. Je to mezi námi ode dne, co jsme se potkali, učil mě jak tancovat swing."

"Jackson dělá všechno. On zpívá, tančí, je tak sladký. I moje máma v něm našla zalíbení a říká mi: "Mohla by jsi s ním chodit." Takže, kdo ví, možná kdybychom se zastavili a přestali běhat po celém světě."


Ashley Greene je přesvědčená, že žije v pohádce, i když v poslední době bojuje se svým novým životním stylem. 22-letá Kaliforňanka opustila hraní malých rolí ve filmech a přešla k hraní jednoho z vedoucích charakterů ve zfilmované verzi filmu Twilight od Stephenie Meyer.

Ironií je, že Ashley si nikdy nepřála býti hercem. Její sny smiřovaly k molu, ale kvůli jejím 165 cm ji na molo nikdo nepustil. Doporučili jí však, aby se věnovala herectví.
Její drobná postava je perfektní pro roli Alice Cullen, sladké sestry filmového protagonisty, Edwarda Cullena (Robert Pattinson), 104-letý upír v 17-letém těle.
Role byla dána poměrně neznámému herci, nyní se však téměř dva miliony fanoušků vrací k tomuto jménu a vyhledávají v Google a samozřejmě, je tu stálá pozornost paparazzi.

"Stále slyším jeď, jeď, jeď hollywoodský životní styl, který se mi teď určitě hodí," říká Greene, která byla fanouškem Twilight dlouho předtím, než byla na castingu na Alici Cullen.

A když mluvíme o hraní, Greene se chystá na zámořský výlet do Lndýna, ještě před natáčením druhého Twilight filmu, New Moon.

"Opravdu se učím o věcích v managmentu," říká. "Chodila jsem do práce pravidelně, přišla v devět a odešla v nastavený čas. Pobíhala jsem po schůzkách a zkouškách, létala sem a tam, přitom jsem se snažila mít i nějaký společenský život - a svůj domov. Je to úžasné, pořád si zvykám."

Ale Twilight fenomém se stává stále větším a většším, navzdory filmovým recenzím. Když se DVD dostalo 27.března v USA do obchodů, více než tři miliony fanoušků si koupilo DVD do 24 hodin. Twilight DVD se dostalo mezi 5-top DVD prodávánaých za dva roky hned za první den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RoSaLiE Sbéééé...:-) | Web | 19. dubna 2009 v 18:57 | Reagovat

jéé..to by bylo super,kdyby spolu chodili

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama