Quotes

21. února 2009 v 6:40 | Calwen
Citace Ashley

"Miluju miluju, miluju Audrey Hepburn. Je nestárnoucí a tak klasicky krásná. Geena Davis je také skvělá... Dlouhý polibek na dobrou noc (Long Kiss Goodnight) byl chvíli můj nejoblíbenější film. Julia Roberts, Meryl Streep a Felicity Huffman jsou další herečky, které vyhledávám."

"Opravdu bych si přála dělat něco jako Julia Robert, nebo Charlize Theron v Erin Brockovich nebo v North Country. Obě jsou vážně úžasné a inspirující. Ráda bych se někoho dotka způsobem, jakým se jejich výkony dotkly mě. Samozřejmě že hrály, když jim bylo 30 a ne 16, tak mám čas. Spíše víc času."

"Jared Leto je můj nejoblíbenější zpěvák z [30 Seconds To Mars] a myslím, že je žhavý."

"Život je tak hektický, když máte pořád co dělat."

"Vždycky budu Floriďanka s jižanskými kořeny."

"Pokud se rozhodnu, že něco udělám, nic mě nezastaví."

Citace Ashley o Twilight

"Jistě, že jsem četla všechny tři knihy! A dokonce několikrát! Přečetla jsem je a stala se fanouškem ještě dřív než jsem byla obsazena."

"Nejoblíbenější Alicin moment? Hmm.... existuje jich hned několik, ale moment, který mě nutí se usmívat je určitě žluté Porsche... ukazuje hravé a hřejivé spojení mezi Edwardem a Alicí."

"Cast je úžasný! Všichni jsme na jedné vlně, což je pěkné a jsme teď jedna rodina."

"Jackson je opravdu úžasný! Velmi zábavná osoba. A myslím, že trochu chemie sdílím se všemi z castu. Všichni si spolu skvěle sednem. Chodíme a flákáme se společně."

"Snažím se udržet Alici stejnou, jaká je v klize. I když každý smýšlí trochu jinak. Spousta lidí ji vidí jako roztomilou a veselou dívku, která žije ve své bublině, ale je mnohem víc."

"No, fyzicky existuje několik rozdílů. Všichni víme, že já jsem mnohem vyšší a mám delší vlasy. To se vztahuje k postavě, ale ona je upír, který může vidět budoucnost. Mám stejně intenzivní lásku k mé rodině a jsem opravdu požehnaná, že mám tak skvělou rodinu. A vážně se zajímám o pocity ostatních, nikdy bych nikomu záměrně neublížila. A taky, která holka nemiluje nakupování?!"

"Stephanie byla tak příjemná. Je opravdu sladká a talentovaná žena. Z našeho setkání jsem byla trochu nervózní, ale pak jsem si spolu sedly a začaly brebentit, bylo to úplně v pohodě. Jsem nadšená, že jsem se s ní mohla setkat."

"Děláme velké množství kaskadérských kousků, což je skvělé! Snažím se všechny kousky dělat sama."

"Catherine Hardwicke je míč plný energie. Pozitivní energie. Je sranda s ní pracovat!"

"Je tu naděje, že to bude obrovský projekt. Je tu spostu tlaku kvůli fanouškům a taky lidím, kteří o knize neslyšeli, musíme oslovit všechny. A pokud se nám toho podaří dosáhnout, myslím, že je reálná možnost, že film bude mít dobré tržby. Samozřejmě že účinek taky zapůsobí na pokračování Ságy, pokud vůbec bude. Pokud by se nám podařilo oslovit diváky, bylo by nejlogičtější natočit druhý dl. Kdybychom prodělali, silně pochybuji o tom, že by se druhý film natočil."

"Alicina skříň je směsí moderních věcí a elegantních. Má své kouzlo. Budu se snažit aby všechno šlo se mnou zpátky!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama