Biography

21. února 2009 v 6:20 | Calwen

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Ashley Michele Greene se narodila 21.února 1987 v Jacksonville ne Floridě. Není pouze herečkou, ale také modelkou. Její zatím nejznámější rolí je Alice Cullen v Twilight [Stmívání]. Momentálně pracuje na několika projektech jako Summer's Blood nebo také další díl Twilight ságy, New Moon.
OSOBNÍ ŽIVOT

Ashley Greene se narodila v Jacksonvillu na Floridě, Joeovi a Michele Greene. Vyrůstala v Middleburgu a také v Jacksonvillu. Šla na University Christian School, následně přestoupila Wolfson High School. Přestěhovala se do Los Angeles v Kalifornii, když jí bylo 17 let, aby rozvíjela svou kariéru herečky. Ashley má jednoho bratra, jménem Joe, je starší a stále žije s rodiči v Jacksonvillu. Ashley je velmi dobrá kamarádka se svými hereckými kolegy z Twilight, Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.KARIÉRA
Ashley si vždy přála být modelkou, a tak začala s modelingem pro svou kamarádku v butiku "Sutra". Je zapsána ve NYC Agency, ale řekli jí, že není dostatečně vysoká na to, aby mohla chodit po mole a místo toho by se měla zaměřit na reklamy. Potom, co si vzala lekce herectví, se do něj zamilovala a začala hraní preferovat nad modelingem. V 17 letech se přestěhovala do LA aby se nadále mohla věnovat svému snu - herectví. Ashley se objevila jako host na mnoha televizních programech jako třevba Punk'd a nebo Crossing Jordan, také i v reklamě na iPod. Měla velkou pauzu a objevila se zpět v roce 2008 jako Alice Cullen ve Twilight, momentálně pracuje na projektu Warrior s Kellanem Lutzem.

OBLÍBENÉ VĚCI
Ashley jako mnoho ostatních miluje nakupování, taktéž turistiku.
Ráda tráví čas na pláži, nebo se potápí na útesech.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alda | E-mail | Web | 16. října 2009 v 9:00 | Reagovat

už 10krat hodnotím blog je tak hzoučký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama